KAKO SMO REAGIRALE KAD SMO SAZNALE DA SMO TRUDNE 😭💓

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Ja znam kako je meni bilo,pa da podjelimo iskustva.
    Ja sam 3 dana plakal, jos i sad zaplacem.. pomjesani osjecaji srece i straha, vise srece jer nam se želja ostvarila!!! 💙❤💙❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ja sam imala operaciju prije toga, vadila sam jajnik i jajovod i bilo je sve to jako jako grozno iskustvo. 
    Kad je to proslo znali smo sto nam je ciniti zbog cijele situacije… Iz prve sam ostala trudna. Prvo, sok, strah i onda sreca i suze radosnice!! Nisam mogla vjerovati da dobro vidim plus i da je tako brzo. Mislili smo da cemo se muciti mjesecima i godinama. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Hvala Bogu!!! 💚💚💚💚

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Daa! Ma to su Bozije zasluge! Jer je bas nevjerojatno!!! Toliko zdravstvenih problema s jajnicima vec 10 g. I eto :) 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Iako smo radili na tome godinu dana, ipak me uhvatilo nespremnu  Kasnila mi menga 7 dana, cicke me nisu prestajale boljet i znala sam ali sam odgađala napravit test da se ne moram suočit stvarno s time   Kad sam napokon pišnula na test debela crta se odmah pokazala a ja sam počela plakat, bacila test na muža i vikala da ja to ne mogu da ja nisam spremna  kakav idiot! Naravno da sam sretna i bila sam i onda samo u šoku 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.