Kada na sport, tečaj stranog jezika i slične aktivnosti ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • danči8

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    .. Imam djevojčicu od 4 godine, iznimno aktivnu, sklonu plesu, pjevanju.. Pa smo ju odlučili mm i ja upisati u radionicu plesa i pokreta… Teta Učilica kaže da je to “ istraživanje mogućnosti i sposobnosti tijela”, a ujedno i temelj ostalim plesovima, kao npr. hip hop, yazz dance, balet, obzirom da djeca njenih godina još uvijek ne mogu se toliko koncentrirati na plesne korake… … a Malenoj se to izrazito svidjelo …. Pa budemo vidjeli….

    danči

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mi smo sada upisali dijete u Cvrčak - ritmiku u sklopu vrtića. Još nam nije počelo, ali mislim da će joj biti ok.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Oprostite, zar to nije prerano.

    tanja

  • Katina

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Gimnastika je odličan izbor..moja mala od skoro 5 godina  ide na još aktivnosti osim gimnastike ali joj je ona najdraža a i najbolja je za fizički razvoj. Preporučam.

  • Katina

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Nema pravila kad je prerano ili previše…sve ovisi o djetetu. Ja sam mišljenja da je bolje da idu na aktivnosti čim navrše 3 godine… ja kao dijete nisam na ni jednu pa mi je dan danas užasno krivu i osjećam da sam mogla puno više…

  • Avatar MumoB

    MumoB

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Imam petogodišnjaka koji ide na nogomet u sklopu vrtića, organizira Crvrcak, 2 puta tjedno, a budući da je jako zainteresiran za aktivnosti, upisali smo ga i na judo, isto tako dva puta tjedno. Njemu super,nama super, kad su dani treninga izmori se i doma je super, one dane kad ga nema, doma je “treniranje”  :)))

    Filozof 2010.
    Mali Njam 2013.
    čekamo…2015.

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    sve ovisi o djetetu,nema tu neke filozofije.Kcer i sin su krenuli prije 4 na zbor i to je super funkcioniralo.Sin je sa 7 krenuo na skokove u vodu,sa 9 na judo i sa 10 na kosarku.i sa 4 god na engleski.sad trenira judo i kosarku i ide na eng.Dok kcer je krenula s nepunih 5 na skokove,i onda ponovno sa 7 na judo.najmanji ima 4 i jos nejde nigjde

  • Naomi28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Smatram da za bavljenje sportom nikada nije prerano. Moja curica od godinu i pol dana već mjesec dana ide skupa sa mnom na gimnastiku za mame i bebe. Odražava se jedanput tjedno po 45 minuta. Ispušemo se i izvježbamo oba dvije, a uz to kvalitetno provedemo vrijeme. Vidjela sam da je postala otvorenija, kod kuće zna ponavljati neke vježbe i spominje imena curica s kojima ide na gimnastiku.
    Programom sam oduševljena jer uz igru, naučimo i neke osnove gimnastike a uz to sam si zategnila tijelo.

    Tamara

  • tanijatravan

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Moj mali je sa 3,5godine krenu na talijanski, ali u sklopu vrtića, dva puta tjedno su imali po sat vremena. Neće naučiti neznam koliko sa 3,5 godine ali mislim da je dobro da mu “uđe u uho”. A sad isto čekamo da počne talijanski u vrtiću. Probao je u 9.mj ići na nogomet, sa 4,5godine, išao je neki mjesec dana ali smo odlučili da će probati opet druge godine, najmanji je bio, pa bi se više umarao od drugih, i kad bi trebalo “igrati” a ne vježbati neke pute mu se nije ni dalo. A i taman je dobio “povez” na jednom oku (da bi mu se drugo razvijalo jer je počeo gubiti vid) pa mu je i to vjerojatno smetalo. Ali trenutno nam je bitniji vid nego bavljenje sa sportom, probati će opet nagodinu, a i sam je rekao da će ići kad će biti velik kao njegovi neki prijatelji :)

  • AK2008

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Draga mame, molim vas za preporuku aktivnosti za trogodisnjakinju, po mogucnosti u zapadnom dijelu zagreba. Razmisljamo Od jeseni krenuti ili na neku sportsku aktivnost, ili pak pjevanje, ples… puna Je energije I voljeli bi da krene s necime. Hvala vam svima, pozdrav 🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.