kad su vaši partneri prvi put osjetili bebine pokrete?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rinna

    rinna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje..
    Kad su vaši partneri uspjeli prvi put osjetit bebine pokrete?
    Ovaj moj mi se već danima lijepi za trbuh ne bi li šta osjetio al jos ništa :-D

  • Avatar Lana9

    Lana9

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Moj dragi je osjetio tek negdje oko 24-25 tjedna.... ja sam bebu počela osjećati oko 20 tjedna, tak da nije ni mogao prije... 

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja sam osjetila u 18 tj, a on je u 19 imao takvu sreću jer poslje toga opet tri tj nije, uglavnom slučajno je stavio ruku i baš tad se tri puta onako dobro pomakla, iako većinom kada netko hoće osjetit i stavi ruku ona nema šanse da se pomakne, kao da se inati..
    sad nekad znamo leći i gledat film navečer pa on cijelo vrijeme drži ruku na tbuhu i kad tad se počme micati.

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja sam ju počela osjećati u 18. tjednu a dragi je negdje u 20. osjetio :)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Cini mi se da je i moj prvi put osjetio tako negdje u 19 ili 20 tjednu trudnoće... Vrlo slabo naravno, kasnije puno intenzivnije, ali je definitvno jedna od većih radosti koje možeš podijeliti s partnerom.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Ja sam lagane udarce osjetila u 20.tjednu a dragi je mogao osjetit negdje u 23.tjednu. Iako to samo neke jace a i kada stavi ruku bebac se smiri i ne lupa. Sada sam u 29. tjednu i bebac lupa non stop a cim on zeli osjetit prestane :)

  • Avatar bobac2

    bobac2

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mi smo sad u 20tt i jos nije osjetio jer su jos uvjek to slabi udarci a beba se smiri kad zeli tata osjetiti a s prvim se vise ne sjecam kad je to tocno bilo :)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    tako negdje, 19., 20 tjedan.... ali isto je bebica malo inatljiva pa kad dragi stavi ruku neće, onda ju makne i taj tren lupi pa on opet stavi pa je mir i onda se tak love neko vrijeme, ali zna se potrefit da uspije osjetit udarce... i stavrno, nema mi dražeg nego kad obadvoje osjetimo njeno lupkanje :D

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.