Kad s bebom na bazene?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika26

    mamika26

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mame kad ste prvi put svoje bebe vodili na bazene na kupanje? Moja cura ima 6mj, je li prerano? Bakterije i to...

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moja veća ima 3 godine i još nismo išli, a ni nebih išla uopće dok nebude veća. Doma imamo bazenčić, idemo na more i mislim da je to zdravije za nju i njenu kožu od superklorirane vode pune bakterija i gljivica ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    missha


    Moja veća ima 3 godine i još nismo išli, a ni nebih išla uopće dok nebude veća. Doma imamo bazenčić, idemo na more i mislim da je to zdravije za nju i njenu kožu od superklorirane vode pune bakterija i gljivica ;)

    Slazem se, kad malo porastu. Sama izbjegavam bazene vec jako dugo, pa samim time, necu ni malca voditi tako skoro. Doma se kupa u bazencicu na balkonu, ali buduci da je bazen jako mali, vodu mu mijenjam svaki dan.

    http://proudmomy.blog.hr/10.03.2013. Maksim 💙
    04.06.2018. Aleksandar 💙

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Obzirom da mi nemamo niti balkon niti bazenčić na balkonu niti smo blizu mora, mi smo išli na bazen sa cca 1,5 godinom (koliko se sjećam). Na Jezerčicu. P je bilo super i niš joj se nije desilo, ali ona nema osjetljivu kožu.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    šta se uopće može raditi s malom bebom na bazenu? i koje bi stvari morala ponijeti za kupanje? ja sam nekako razmišljala da neću ići dok ne počne hodati.. onda bi mogli otići negdje gdje ima za malene skroz tobogana..dok ne hoda nemrem s njom plivat u dubokom a da mi se baš par sati stoji u bazenu s bebom-ne. za sad smo kupili 'brodć' u kauflandu za 20kn koji ima malu rupu za sjedenje i to nam glumi bazen (beba jos nezna skroz sama sjediti pa joj je super u ovome jer ima mekane visoke stranice za nasloniti se) za ohladiti se taman i rukovanje je super a imali smo ga i unutra u kući okruženog rućnicima ili praznog za igranje :)

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Može plivati u bazenu u šlaufiću baš za bebe - imaš u Zg-u i programe za bebe plivače.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja isto nisam pobornik malih beba na bazenima, nekako me strah raznih bakterija. Mi imamo gradsko kupalište i ja sam kao odrasla, prije dvije godine dobila neki lišaj na licu, a mogu mislit šta beba može pokupiti :( Za sada, svake godine idemo na more, a kad to ne budemo mogli, vjerojatno ćemo ići na bazene, kad beba bude veća ali i dalje s oprezom ;)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.