Kad padne noć, beba luduje, a ja ludim!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nanci

    nanci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Eh ta nocna stvorenja hehe..naravno da i ja imam jednog takvog ima 3 godine i do unazad 2 mjeseca spavanje je bilo koma znao je zaspati u 9h navecer i probuditi se u 11 navecer od m oran i vesel spreman na igru kao da je podne..a mi naravno do tada jos nismo kako treba ni zaspali a sta reci noci i noci smo bili budni po cijelu noc trudeci se sisanjem umorivanjem nosanjem svim mogucim nacinima uspavati ga al ne on je bio pun energije..i sta sad..nista srecom nisam morala raditi inace bi to sigurno sasvim drugacije izgledal..nase normalno spavanje pocelo je kada sam ga pocela stavljati u krevetic i kada je poceo spavati bez sise..da sam krenila ranije vjerujem da bi nam bio lakse al eto prvo dijete ucis se i narvno nezrlis slusati tude savjete jer mislis da si najpametniji eh da mi je bila ova pamet tada hehe

  • Avatar zdenka6

    zdenka6

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Jedino pametno sto mogu savjetovati iz vlastitog iskustva je to da trebate sebe mijenjati. Beba jako osjeti majku i svaka nasa emocija ili stanje utjece i na njih htjele mi to ili ne…. Sretno svim mamama koje su neispavane znam kako vam je proci ce i to…. sjecam se dobro kako sam s prvim plakala koliko me izludjivao jer nije spavao a sada poludim jer ga ne mogu probuditi za skolu :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.