Jeste li usamljene?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grace

    Grace

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kod mene je vrlo slična situacija, mama sam malog četveromjesec njaka i uz tatu koji puno radi, dani nam znaju biti vrlooo dugi i usamljeni. Ni zimulja ni mrak nas ne sprječavaju da idemo u šetnje, ali od drugih mama ni traga ni glasa :D pa eto, poput mame gore, i ja se pitam ima li koja mama iz slavonskog broda da slično provodi dane i traži društvo ;)

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Usamljena sam.. zato i visim tu po forumu 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Meni je situacija malo bolja, zivimo u istoj kuci s mojima pauvihek mogu s mamom kabicu popit. A i malu mi uzme s ruka. Sad smo bas kod muzeve familije, tj svi se okupili kod sveki na selu. Al jedva cekam 20.2. kad se vracam na posao. Radim u gimnaziji i jedva cekam pricat s tim klincima o necemu sto nisu pelene i dojenje i robica i dohrana i…… Mozda to zvuci sebicno, al mislim da cu se spasit kad pocnem opet radit.

  • Sephora

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Drage mame, buduce mame ili ne mame uopce :)
    Registrirala sam se na ovaj forum da pokrenem temu slicnu ovoj, ali naravno da vec postoji, nisam Pale sam na svijetu iako se ponekad tako osjecam ;)
    Dakle isti problem, mama sam preslatke vesele tromjesecne djevojcice i iako se trudim svaki dan izmisljati nesto novo i ne biti zatvorena u stanu, strasno mi fali drustvo, muz radi, a roditelji i vecina prijatelja su u drugom gradu. Prije sam imala brdo hobija, stalno sam bila u nekakvoj akciji i radila sam do zadnjeg tako da mi je ovo ogromna promjena.
    Tako da ako ima koga zainteresiranog za caskanje ili setnju na zagrebackoj Ferenscici, javite se :))

  • Jopac

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam se iz istog razloga upravo registrirala. Vidim, sve nas to uhvati kad beba napuni 3 4 5 mjeseci. Moja beba Ce sada 5 mjeseci. Tata radi. Ja sam na porodiljnom. Ulete mi moji ako bas moram doktoru. Ni ne volim ga jos puno ostavljati nikome. Uglavnom smo nas dva u tandemu. Imam filing da se dosta ljudi od mene odmaknulo od kad sam rodila. Valjda misle da smetaju ili da cu pricati samo o bebama. Kako je mali, jos nisam usla u neke price s mamama po parkovima. Vise sam u setnji. Od ovog tjedna sam odlučila uzeti po 1,5 h samo za sebe. Od kad sam saznala da sam trudna ne pušim. Sad dojim pa i dalje ne pušim. Danas sam tako u banani i nekako usamljena da mi je doslo da si kupim cigarete i popijem pivu. Sva sreća da nisam imala vremena. :-D

  • Avatar Vanda..

    Vanda..

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Bome jesam. I to unazad 2 godine,otkako sam rodila. 

    Najbolja i slobodno mogu reci i jedina prijateljica mi je muz.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    ja ne mogu reci da sam usamljena, ali moram priznat da sam ja u glavi spremna za povratak na posao. :D a nisam usamljena zato sto mi nekako i odgovara ne previse druzenja :D 
    Bojim se zime. Zivim na selu… Ali nadam se upisat neki tecaj pa barem da time lomim tjedan. :D 

    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Evo da odgovorim JESAM  i da probudim malo temu.
    Zaista ni ja ne shvacam sta je s mojom okolinom. Djece ima u kvartu ali mame ih ne izvode ni na igraliste. Nazalost nitko od blizih nema malu djecu da bi mi se dijete igralo s nekim dok bi ja popila kavu s  mamom i to me cini jako tuznom. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.