Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ivana i tebi se bas oteglo🙈
    Ninche sta kazu? 

  • MissKris

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    teica30

    Cure Čestitam na bebama 😁🥰… Citala sam jutros prije pregleda, pola zaboravila od nervoze…
    Pregled prošao super, nema nikakvih zastoja u rastu, teški smo oko 2260, kaže dr ne može ju bas uhvatiti mirnu, jako je aktivna - reko znam 😆…
    Idući pregled u trudnickoj sa 37 tjedana a onda mi nekako lakše 😁.
    Jesenumeni dobrodošla … Uf sto se tiče kupovanja … Pa iskreno treba svašta, a zapravo mozda i ne treba previše… Ali ja volim kupovati t male stvari i ne želim razmisljati hoću morati svaki dan paliti mašinu, tako da imam svega dosta … Kod nas je sve pripremljeno, još su ostale neke sitnice - kadica i koja tetra… Sve slozeno i čeka princezu da stigne 🥰. Ja sam osobno sve kupovala dugacko, jer to ce biti zimske bebe, imam par bodija kratkih rukava eto da se nade…


    Super, odlicno da je pregled prosao dobro, tvoja curka malo veca od mog decka ali taman smo tu negdje po terminu ! 😊😊Samo je meni iduci pregled isto kod moje doktorice (37.tjedan). 😮Nadam se da do tada nece biti nekih iznenadenja. Stalno si mislim da necu stici obavit bar jedan pregled u bolnici. Ali kako ide na forumu, zene uglavnom guraju do samog kraja pa si onda mislim ipak ima jos vremena 😉Ja sam isto sve dugacko kupila, tu i tamo koji kratki bodi. 😊😊A sto ces za izlaz bebice? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    teica30

    Cure Čestitam na bebama 😁🥰… Citala sam jutros prije pregleda, pola zaboravila od nervoze…
    Pregled prošao super, nema nikakvih zastoja u rastu, teški smo oko 2260, kaže dr ne može ju bas uhvatiti mirnu, jako je aktivna - reko znam 😆…
    Idući pregled u trudnickoj sa 37 tjedana a onda mi nekako lakše 😁.
    Jesenumeni dobrodošla … Uf sto se tiče kupovanja … Pa iskreno treba svašta, a zapravo mozda i ne treba previše… Ali ja volim kupovati t male stvari i ne želim razmisljati hoću morati svaki dan paliti mašinu, tako da imam svega dosta … Kod nas je sve pripremljeno, još su ostale neke sitnice - kadica i koja tetra… Sve slozeno i čeka princezu da stigne 🥰. Ja sam osobno sve kupovala dugacko, jer to ce biti zimske bebe, imam par bodija kratkih rukava eto da se nade…


    Bas sam si mislila o tebi kad smo terminuše a znam da su te preplašili sa zastojem uglavnom drago mi je da je sve ok i da je curka super..
    Ja imam u petak pregled i ctg. 
    S obzirom na sluzni čep nek provjeri i stanje “dole”.
    Sretno nam… I mi se nekako bližimo kraju.. Ovaj mjesec mi brzo preletio. 
    Jučer smo slavili 6.godisnjicu braka a danas suprug ima rođendan.. Kud bolje.. 
    Za bebicu je sve spremno i moja torba je spremna tako da nema iznenađenja.. Držim se riječi od dr.da se to ići puno prije termina 😬

    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Cure moje evo i nas dvoje s pregleda. Sve je u redu,1-2 cm otvorena i maleni ima oko 3300grama. Slijedeća komtrola opet kod moje gin,za tjedan dana

    Nadan se da ce danas bit novih bebica i još dobrih pregleda 

    [lilypie.com]

  • Avatar plavo_nebo

    plavo_nebo

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    MissKris

    teica30

    Cure Čestitam na bebama 😁🥰… Citala sam jutros prije pregleda, pola zaboravila od nervoze…
    Pregled prošao super, nema nikakvih zastoja u rastu, teški smo oko 2260, kaže dr ne može ju bas uhvatiti mirnu, jako je aktivna - reko znam 😆…
    Idući pregled u trudnickoj sa 37 tjedana a onda mi nekako lakše 😁.
    Jesenumeni dobrodošla … Uf sto se tiče kupovanja … Pa iskreno treba svašta, a zapravo mozda i ne treba previše… Ali ja volim kupovati t male stvari i ne želim razmisljati hoću morati svaki dan paliti mašinu, tako da imam svega dosta … Kod nas je sve pripremljeno, još su ostale neke sitnice - kadica i koja tetra… Sve slozeno i čeka princezu da stigne 🥰. Ja sam osobno sve kupovala dugacko, jer to ce biti zimske bebe, imam par bodija kratkih rukava eto da se nade…

    Super, odlicno da je pregled prosao dobro, tvoja curka malo veca od mog decka ali taman smo tu negdje po terminu ! 😊😊Samo je meni iduci pregled isto kod moje doktorice (37.tjedan). 😮Nadam se da do tada nece biti nekih iznenadenja. Stalno si mislim da necu stici obavit bar jedan pregled u bolnici. Ali kako ide na forumu, zene uglavnom guraju do samog kraja pa si onda mislim ipak ima jos vremena 😉Ja sam isto sve dugacko kupila, tu i tamo koji kratki bodi. 😊😊A sto ces za izlaz bebice?


    Ja sam nekih 10 dana prije vas po terminu i ja sam mislila za izlaz body (jos ne znam jel bi kratki ili dugi rukav) i jednodijelno odjelce, i kapicu.. i jos dekicu da ponesemo ako ce trebati…
    A opet tko zna kakvo ce vrijeme biti u zg za mjesec dana 🤔

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marija1207

    Marija1207

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Happymom-super na pregleduuu☺️☺️ ,nadam se da cemo dogurat skupa do termina🤣 meni danas ctg,a u petak pregled

    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Marija1207

    Happymom-super na pregleduuu☺️☺️ ,nadam se da cemo dogurat skupa do termina🤣 meni danas ctg,a u petak pregled


    Ooo nama je termin na isti dan 
    Sritno na ctg u 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ctg uredan. Ja zatvorena. On visoko i glava u krivom položaju, sutra idem raditi nalaze za carski ako bude zatrebalo jer me me želi u tom položaju porađati. 
    Sad samo da me ne strkaju trudovi/ne ode voda 🙏🏻
    U srijedu kontrola. 
    A grlo me uhvatilo i sinusi počinju, ne mogu gutat. Pa bas me neće i neće 😑

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MissKris

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    plavo_nebo

    MissKris

    teica30

    Cure Čestitam na bebama 😁🥰… Citala sam jutros prije pregleda, pola zaboravila od nervoze…
    Pregled prošao super, nema nikakvih zastoja u rastu, teški smo oko 2260, kaže dr ne može ju bas uhvatiti mirnu, jako je aktivna - reko znam 😆…
    Idući pregled u trudnickoj sa 37 tjedana a onda mi nekako lakše 😁.
    Jesenumeni dobrodošla … Uf sto se tiče kupovanja … Pa iskreno treba svašta, a zapravo mozda i ne treba previše… Ali ja volim kupovati t male stvari i ne želim razmisljati hoću morati svaki dan paliti mašinu, tako da imam svega dosta … Kod nas je sve pripremljeno, još su ostale neke sitnice - kadica i koja tetra… Sve slozeno i čeka princezu da stigne 🥰. Ja sam osobno sve kupovala dugacko, jer to ce biti zimske bebe, imam par bodija kratkih rukava eto da se nade…

    Super, odlicno da je pregled prosao dobro, tvoja curka malo veca od mog decka ali taman smo tu negdje po terminu ! 😊😊Samo je meni iduci pregled isto kod moje doktorice (37.tjedan). 😮Nadam se da do tada nece biti nekih iznenadenja. Stalno si mislim da necu stici obavit bar jedan pregled u bolnici. Ali kako ide na forumu, zene uglavnom guraju do samog kraja pa si onda mislim ipak ima jos vremena 😉Ja sam isto sve dugacko kupila, tu i tamo koji kratki bodi. 😊😊A sto ces za izlaz bebice?

    Ja sam nekih 10 dana prije vas po terminu i ja sam mislila za izlaz body (jos ne znam jel bi kratki ili dugi rukav) i jednodijelno odjelce, i kapicu.. i jos dekicu da ponesemo ako ce trebati…
    A opet tko zna kakvo ce vrijeme biti u zg za mjesec dana 🤔


    Da ja sam isto tako za sada…Pa sad bas ako jakoooo zahladi lako dodam i hlacice ispod i neku benkicu ili majcicu…Ide beba brzo u auto, mislim da nemamo brige s ovim sto mislimo😊😊

    [lilypie.com]

  • jesenumeni29

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Meni je dr procijenila 2300 u 33-ćem tjednu. Da li će to biti beba od 4 kg na porodu, kuda će to van mislim si, a već sada ispod rebara daje lijepe udarce.
    Sve planiram obavit ovaj tjedan tako da s početkom 10-tog samo čekamo.

    Možda robica vel 56, pa bih s time bila na miru? Barem prvih 15, 20 dana?
    Mislila sam jedno 10 bodija na duge rukave, 4 na kratke, 2 vreće za spavanje, 10 pelena za široko povijanje na čičak.
    Tetre imam. Sva ta robica je baš slatka i lijepa. a kad krenu kišni dani, kamo će se sve to sušiti, zato se slažem da bolje više nego manje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.