Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Aurora87

Broj poruka: 1519

Prijavi adminu

Xoxo, cestitam! Zelim vam brz oporavak🤗
    Ja sam ranu gledala 4.dan…u biti, mm je gledao oa mi slikao…i svaki put mi slika pa.prouvavamo zajedno😁. A.nije strasno, vanjskih imam 5 savova, unutrasnjih vise ali mi nisu rekli tocan broj.
    Julie, suosjecam…mi smo se posvađali sa svima…ljudi su strasno sebicni i uspjeli su napraviti cirkus i od rođenja ovog djeteta…tj. nisu nam to pokvarili iako su ocito pokisali. Dakle, meni je sestra upala nakon poroda dok sam cekala da prođu ona dva sata (ona je med sestra pa su je pustili) i pitala me jel mogu doci kod nas u subotu kad je mm-u rođendan i ja kazem neka dođu ali samo oni i muzevi jer mi bilo zao ako me pustebda muzu ne dođu na rođendan, a realno, tad sam se osjecala kao da mogu trcati…na kraju im mm rekao da ne dolaze kad jensaznao da taj dan idemo kuci jer zeli da se ja na miru otusiram, jedem, opustim…i svi se na njega napizdili…i mamam mu, i moja mama, i moja sestra…na kraju su cekali valjda pismeni poziv da ga dođu vidjeti uopce. Ugl, rekli smo im da nema ljubljenja bebe, upozorili ih na izuvanje i oranje ruku. Mm svojima nije dao ni da ga diraju sto sam ja saznala nakon sto su moji bili u posjeti i nosali ga. Svi su se naljutili i dalje se dure. 

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Aurora87

Broj poruka: 1519

Prijavi adminu

Moja ga jebsestra prosli put htjela isto buditi, ja popizdila, skoro sam ju istjerala iz sobe.. i tako su svi kao zalosni jer mi nismo normalni a oni su zaoravo sebicni do bola, ne shvacaju da to dijete nema imuniteta. Na kraju mi se i ujak i stric napizdili jer nisu vidjeli malog a ima vec skoro mjesec dana…a lijepo sam rekla da oni mogu doci kad mali napuni mjesec dana, dok usoostavi neki ritam i dok ja nadođem i mogu sjest ko covjek…s ujakom sam vodila gadan razgovor ali sam ostala pri svome…a mama moja ima fiks ideje neka pustim malog da razvija pluca pa zasto ga peremo dvaki drugi dan, bojat ce se vode i takve gluposti…a mali jos ima pupak, pa to kupanje je kao i prebrisavanje oaim sto mu ovim “kupanjem” smocim i glavu…znaci nist posebno…i tako su kod nas sci uvrijeđeni. Sveki mi je htjela uletjeti u sobu dok sam dojila pa ju je mm zaustavio i rekao da ne moze, ona naravno komwntirala pa imam i ja to sro ona ima sa bi joj on rekao da ne vole sve zene kao ona pokazivat drugima svoje sise….i tako, veselo nam…mene zaoravo zaboli ona stvar, ali mi zao mm-a, njega to nekako pogodilo a inace nije taj tip…bas je jako emotivan otkad se mali rodio.

Manich, trudovi ti nisu konstantna menstrualna bol…uhvati te pa prođe pa uhvati pa prođe….tako mozes mjeriti razmake između trudova pa to prvo napravi. Barem je meni tako bilo…vjerujem da ces uspjesno roditi i s prehladom ali bolje eto neka te prođe🙂. Ja sam cijelo vrijeme primala kisik zbog astme pa kontam da bi tako nesto i tebi dali da te muci disanje i slicno

url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

felicita28

Broj poruka: 647

Prijavi adminu

Ajme kako ste se raspisale, cijeli dan pokusavam stici do kraja, a ono se samo nakuplja. Nasla sam odgovore na neka pitanja koja sam i ja htjela postaviti. Svrbez dolje, ali pretpostavljam da to savovi zarastaju a i ne svrbi me stalno pa pretpostavljam da je to to…ja se dole.necu pogledati narednih mjesec dana sigurno, strah me ista taknut a kamoli se depilirat, bit cu ko suma striborova hahaha…
    Ovo za fen i bebe sam cula i pokusst cu svakako u slucajevima kad maleni dobije histericni napad 🤣🤣

[lilypie.com]

mc_zgb

Broj poruka: 486

Prijavi adminu

felicita28

Ajme kako ste se raspisale, cijeli dan pokusavam stici do kraja, a ono se samo nakuplja. Nasla sam odgovore na neka pitanja koja sam i ja htjela postaviti. Svrbez dolje, ali pretpostavljam da to savovi zarastaju a i ne svrbi me stalno pa pretpostavljam da je to to…ja se dole.necu pogledati narednih mjesec dana sigurno, strah me ista taknut a kamoli se depilirat, bit cu ko suma striborova hahaha…
    Ovo za fen i bebe sam cula i pokusst cu svakako u slucajevima kad maleni dobije histericni napad 🤣🤣

Ja sam se bome danas obrijala, prvo zbog pregleda, a drugo jer nisam vise mogla takva zarascena biti 😂😂 i mene bilo strah ista dirati dolje, i danas se sjest na onaj stolac kod ginekologice, jos kad sam vidjela da uzima ono za rastvaranje, sve mi se smracilo, ali to je samo nesto lagano stavila unutra ili je sve razlohano da nisam ni osjetila 😂😂  uglavnom, lakse mi je sad kad znam da je dolje kao sve ok i da se oporavlja kak treba 😁

[lilypie.com]

felicita28

Prijavi adminu

To ti vjerujem. Ja sam bila zavrsila na hitnoj u petrovoj 3 dana nakon poroda i oni mene na stol i zatezali savove i gurali one sprave, prepala sam se ko niko nikad od straha haha…nije mi bilo ugodno da tako rano kopaju dolje

[lilypie.com]

felicita28

Prijavi adminu

Btw cure pomoc…di mi se nalazi taj potpis di ubacim url za promjenu lente? Zaboravila sam 😥😥😥

[lilypie.com]

Manich

Broj poruka: 1265

Prijavi adminu

Aurora neznam sta rec na vasu situaciju ali da je bas bezveze je… A sto se tice ovih mojih bolova sve se smirilo tako da laznaa uzbuna hahhaha… I bolje je tako jer nemogu gledat koliko mi je lose.  

[lilypie.com]

mc_zgb

Broj poruka: 486

Prijavi adminu

felicita28

Btw cure pomoc…di mi se nalazi taj potpis di ubacim url za promjenu lente? Zaboravila sam 😥😥😥

Odi na svoj profil, postavke, tamo je taj potpis

[lilypie.com]

DijMar

Broj poruka: 1575

Prijavi adminu

Marinaa ista stvar i kod mene. Osjetila sam kad je recnula taman prije izgona, a sivanje sam osjetila vanjsko, unutarnje nisam. Uglavnom, ne znam koliko ih je, ali pretpostavljam jako puno. Boli jos uvijek…nego, kak ti ide sa velikom nuzdom? Ja uvijek cekam bas do zadnjeg kad mi je jako sila da se ne moram naprezati…

[lilypie.com]

Manich

Broj poruka: 1265

Prijavi adminu

Gdjeeee je moj drug za kasna tipkanjaaa? Aylaaaaaa diiii si mi? 

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.