Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    A sto cu vam pisati kad ste jos trudne pa kukate ja sam zavrsila sa kukanjem tim 😂😂😂 jedva cekam da stigne jos bebaca 🥰🥰 i da se lista pocme nadopunjavati bebama 😍☺️ ko bi reko da cemo tako brzo doci kraju bilo je jako ljepo druzenje o trudnoci 🤗 da vas nije bilo mislim da bi dobila zivcani slom 🤪


    Onda jos malo cekaj i eto nas hrpa 😅

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Ja sve nešto osluskujem jel kreće što, ali za sad baš ništa 😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ReginaP kad se najmanje nadas tad ce, ja nisam ocekivala kad je mene krenulo ostala sam sokirana i bilo je kud bas sad 😂😂

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Evo mene! Sutra i preksutra ctg, ak se nis ne desi u pon inducirani 😭
    Kad sam to cula samo mi je doslo da placem…


    Nemoj se plasiti indukcije, prvo sam rodila prirodno bez indukcije, bez icega, oko 6 sati sve ukupno traalo, a drugo presla preko termina, probili mi vodenjak, krenuli lagani bolovi, onda onsko sve jace i jace, prikljucili mi indukciju da ubrzaju porod. Za 3 i po sata se porodila, oko sat i po bila na indukciji.. brze se otvaras, brze sve prođe, mada su bolovi jaci… ne sikiraj se, bit ce to sve ok 😘

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja sam vec ranije ovdje pisala anegdotu kod izlaska iz rodilista i robicom za izlazak vel.56 jer je beba bila 54 cm i nije mogla stati bez rezanja stopica na odijelcu, uglavnom 62 je prva velicina u koju je dijete moglo stati 😀.


    Hahaha mi sreca nismo morali sjeci, mada su bebe jedno 58, drugo 56 rođene 😊, a ovo trece ima samo mjere butne kosti malo vece, kaze dr vidi manekenke 😍, rekoh meni to nije cudno, svi su na supruga po tom pitanju 🤗

  • Avatar ygritte

    ygritte

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Jutro curke 🙂
    Bas mi je lakse kad vas citam jer vidim da sve imamo iste probleme ovaj tjedan bile u 28 ili 38 tjednu. Ja sam isto do proslog tjedna bila poletna i super, a ovaj nis nemogu 😔 Samo se izlezavam pod klimom, sto god radim umorim se za 5 min. Inace ne spadam ni pod 🦉 al evo danas od vrucine nemogu spavati. Vase price mi daju nadu da je do vremena a ne do tjedana (34+4) i da cu od pon koliko toliko u normalu. Imam jos hrpu toga za obaviti i nemogu si zamisliti da cu ovakva biti do kraja.
    Mi smo poceli s masazom medjice, tj. muzic masira, nije odusevljen al nema izbora 🙈 Nije ugodno al ne traje dugo. Doduse nemam pojma jel uopce ispravno to radimo 😌

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaKala

    MalaKala

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame  trudnice i pokoja mama rodilja. Nova sam ovdje, ali sam vas znala tu i tamo pratiti. Pisem vam jer vas zelim obavijestiti da je otvorena tema za jesenske bebače na temi o bebama. Pa evo koje ste se porodile, i koje se uskoro ili malo kasnije porodite pridruzite nam se. Ayla ti pogotovo. 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Jutro curke 🦉
    Iskreno bas mi je zao sto je otvorena tema o jesenskim bebama jer ce pocet iz tjedan u tjedan i ovaj forumic umirat jer ce ih sve vise biti tamo, a ovdje skoro nitko aktivan. Tesko da ce mame uz bebace uspjeti pratiti na vise foruma teme i razumijem ih… Svakom lijepom druzenju jednom dodje kraj 😪
    Osjecam se ko da decko samnom prekida i rastajemo se, sve nam je super, ali odlazim 🤣💔
    … 
    Nego, ima tko iskustva s posteljinicom??? 
    Pa ako bi bile u mogucnosti vi koje ste vec kupile opipale i oprale da kazete 😁🤗  zanima me SVE, jer mi treba sve i razmisljam da to uzmem u setu nekako ali kad mi napisu 8/1 ja se ponadam da je sve tu kad ono samo ogradica ide u 5dijelova jer se radi tipa o jastucicima 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Jutro curke 🦉
    Iskreno bas mi je zao sto je otvorena tema o jesenskim bebama jer ce pocet iz tjedan u tjedan i ovaj forumic umirat jer ce ih sve vise biti tamo, a ovdje skoro nitko aktivan. Tesko da ce mame uz bebace uspjeti pratiti na vise foruma teme i razumijem ih… Svakom lijepom druzenju jednom dodje kraj 😪
    Osjecam se ko da decko samnom prekida i rastajemo se, sve nam je super, ali odlazim 🤣💔

    Nego, ima tko iskustva s posteljinicom???
    Pa ako bi bile u mogucnosti vi koje ste vec kupile opipale i oprale da kazete 😁🤗 zanima me SVE, jer mi treba sve i razmisljam da to uzmem u setu nekako ali kad mi napisu 8/1 ja se ponadam da je sve tu kad ono samo ogradica ide u 5dijelova jer se radi tipa o jastucicima 😏


    Šta se tiče posteljine, nekih setova ja je nisam kupovala. Trenutno je u kinderbetu donja plahta na gumicu iz Bubamare, kvalitetna je i sviđa mi se. Lagana minky dekica i moram još stavit one rešetkice dada&rocco. Imam još i gnijezdo dada&rocco - to se sve pere bez ikakvih problema. A za dalje imam deblju vreću 😊
    Ja sam sestri kupila cijeli set (ogradice, rešetke, poplun, jastuk, deku) i naravno koristi samo ogradicu i rešetke jer je za ostalo još premali i baca se po krevetu pa je sigurnije bez toga svega. Tak da, nakon toga svega imam osjećaj da su ti neki setovi možda nepotrebni prvu godinu 😊
    Njoj to stoji za ukras tamo, pa navece sve miče van a ujutro vraća 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Jutro curke 🦉
    Iskreno bas mi je zao sto je otvorena tema o jesenskim bebama jer ce pocet iz tjedan u tjedan i ovaj forumic umirat jer ce ih sve vise biti tamo, a ovdje skoro nitko aktivan. Tesko da ce mame uz bebace uspjeti pratiti na vise foruma teme i razumijem ih… Svakom lijepom druzenju jednom dodje kraj 😪
    Osjecam se ko da decko samnom prekida i rastajemo se, sve nam je super, ali odlazim 🤣💔

    Nego, ima tko iskustva s posteljinicom???
    Pa ako bi bile u mogucnosti vi koje ste vec kupile opipale i oprale da kazete 😁🤗 zanima me SVE, jer mi treba sve i razmisljam da to uzmem u setu nekako ali kad mi napisu 8/1 ja se ponadam da je sve tu kad ono samo ogradica ide u 5dijelova jer se radi tipa o jastucicima 😏


    A jel nismo mi rekle da cemo ostat ovdje i nastaviti se pratiti ovdje ili jednostavno preci u drugu grupu kad se mi koje smo aktivne stalno na ovom forumu porodimo sve… Ima nas na listi hrpa ali ima zena koje su se javljalae samo u pocetku i sada vise ne.. Ima onih koje su na kraju liste koje su se takodjer javile jednom ili dvaput.. Neznamo ni da li nas prate jos uvijek… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.