Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    MonaL.

    Jutro cure,sretni svima s pregledima 🤗 meni je hemoglobin od početka 109 ali mi je željezo oko 10. Tako da ne uzimam dodatno ništa osim prenatala. Pojavila mi se bol u dojci,imam i kvržicu. Ginekolog ju je pogledao na uzv jer je ujedno i onkolog. On smatra da je fibroadenom,i to poprilično velik, 2 cm. U srijedu sam opet na uzv. Baš sam preplašena,jer mi je sestra izliječila lani karcinom u 32 god. Isto ovako joj rekli da je fibroadenom,dok nalazi biopsija nisu došli. Do srijeda sam baš napeta i živčana. Nadam se da bude sve ok. Ovo mi je baš naglo naraslo 🙄


    Sretno i držim fige da nije ništa i da ne raste dalje? Jel spominjo punkciju ili nešto?


  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Frajla

    MonaL.

    Jutro cure,sretni svima s pregledima 🤗 meni je hemoglobin od početka 109 ali mi je željezo oko 10. Tako da ne uzimam dodatno ništa osim prenatala. Pojavila mi se bol u dojci,imam i kvržicu. Ginekolog ju je pogledao na uzv jer je ujedno i onkolog. On smatra da je fibroadenom,i to poprilično velik, 2 cm. U srijedu sam opet na uzv. Baš sam preplašena,jer mi je sestra izliječila lani karcinom u 32 god. Isto ovako joj rekli da je fibroadenom,dok nalazi biopsija nisu došli. Do srijeda sam baš napeta i živčana. Nadam se da bude sve ok. Ovo mi je baš naglo naraslo 🙄

    Sretno i držim fige da nije ništa i da ne raste dalje? Jel spominjo punkciju ili nešto?


    Ginekolog nije pridavao neku posebnu pažnju tome. Rekao je da odem na još jedno mišljenje tek kad sam mu rekla za sestru. Jer je on uvjeren da je fibroadenom,pogotovo jer je narastao u trudnoći. Kaže da u trudnoći nisu baš mjerodavni nalazi. A punkciju on nije spominjao. Vidit ću šta kaže drugi doktor i svakako otići kod specijaliste. Što se mene tiče može i biosija jer je dosta velika kvržica. Nego nek barem rodim,kraju sam 🤭

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Evo mene! Sutra i preksutra ctg, ak se nis ne desi u  pon inducirani 😭
    Kad sam to cula samo mi je doslo da placem… 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Evo mene! Sutra i preksutra ctg, ak se nis ne desi u pon inducirani 😭
    Kad sam to cula samo mi je doslo da placem…


    Držim fige da se pokrene
    Zašto si tužna? Ne bi na indukciju ili ne bi čekala ponedjeljak?


  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Frajla

    Martina0204

    Evo mene! Sutra i preksutra ctg, ak se nis ne desi u pon inducirani 😭
    Kad sam to cula samo mi je doslo da placem…

    Držim fige da se pokrene
    Zašto si tužna? Ne bi na indukciju ili ne bi čekala ponedjeljak?

    Nebi na indukciju… tj ne znam sta nebi… nadala sam se nekak da ce sve krenut samo od sebe 😥

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Lesnina slavi rođendan i daju 15% na baby program, i u trgovini i online 


  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Aurora pa opet je skoro duplo jeftinije. Dobar hint.
    Meni je upravo vani bilo pozlilo. Nadam se da ce mi s odlaskom vrucine se tijelo vratiti u normalu. Prvo mi puls skocio pa znoj pa vrtoglavica. Sve u svemu ubi me ovo vrijeme.

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Sta se tice epiduralne govorila sam da nebi, ali ako zavrsim na induciranom mislim da cu je ipak uzet. 

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Sta se tice epiduralne govorila sam da nebi, ali ako zavrsim na induciranom mislim da cu je ipak uzet.


    Nemoj se bojati indukcije,nekom dosta ubrza porod i sve kraće traje 🤗

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    MonaL uvjerena sam da ti je to cisto od hormona. Ja inace imam dosta fibrocisticnih promjena u cicama i ovisi o dijelu ciklusa mi UZV izgleda bolje ili gore, a tebi su sad hormoni na Entu. Opet te razumijem za strah, ne bih ni ja bila skroz mirna. Bit ce to u redu.
    Martina moja rodica je strepila od indukcije i jako htjela potpuno prirodan porod. Na kraju je skroz inducirana, uzela epiduralnu i kaze da je porod bio super. Nije dugo trajao, sve ok, boli, ali jebiga porod boli, ali kaze dok drzi epiduralna da je to super, a prvorotkinja je.
    .
    E da KKS, moj je od mene to trazio na pocetku. Kasnije sam nesto na hitnoj zavrsila pa smo tamo radili i trecu sam ga ja pitala da bih voljela napraviti pa se slozio jer zna u 3. Tromjesecju nastupiti anemija i eto meni je, blaga srecom.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.