Jesam li trudna?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Bok curkee!
    Vodim borbu par dana već jer mi nešto ne štima…
    Zadnju menstr. sam imala 12. - 16.6., plodni dani su mi bili 22.-28.6., a nezaštićeni spolni odnos bio je 28.7. s tim da se dragi i ja tjedan dana nismo vidli i bilo je veselo… i u žaru borbe nemamo pojma jel sve odrađeno “na vrijeme”… M bi trebala dobit danas(11.7.). Zadnjih tj. dana sam raspoložena izvan svojih granica u PMS-u u toj mjeri da ljudi oko mene to primjećuju 😂 U jednom trenu si pomislim kak su mi sise tak nabreknule, punije nekak, a u drugom si mislim da sam si ja samo to umislila… inače se počne bučkat u donjem dijelu trbuha kojih 4 dana prije dolaska M, a ovaj put je sve to nekako preskočeno. Pred menstruaciju sam inače napuhana već koji dan prije i odma znam prema napuhanosti i bučkanju da ću dobit, a ovaj mjesec sam zaboravila da se to uopće bliži koliko nemam osjećaj da ću dobit… Jučer sam predvečer imala neke lagane grčeve u desnom jajniku ii nešto kasnije u donjem dijelu, M je trebala stići, a još je nema što je također sumnjivo za moje uredne cikluse.. curkeee molim savjete

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    * nezaštićeni odnos 28.6.

  • Avatar JagodicaBobica96

    JagodicaBobica96

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    petraa57

    * nezaštićeni odnos 28.6.


    petraa57 Najbolje da uradis test,meni je pokazao 6 dana prije ocekivane menstruacije,i dan kada sam trebala dobiti uradim opet i to ne jutarnji odmah mi je pokazao pozitivan ja sam cak imala i bolove kao da cu dobiti…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Scimana sam malo.. ne planiram trudnoću, ali nije ni da neću dat sve od sebe i da neću biti sretna i ako se desi… ali nekak mi se čini da pokušavam sve negirat😂 ko da me zna uhvatit malo muka ujutro bez povraćanja, imala sam dosta zatvoren apetit(jela 1-2 maks dnevno), a sad samo gledam di bi šta bi… nije mi običaj baš spavat tokom dana, a sad bi legla čim mi se pruža prilika koja se nažalost ni ne pruža😂😂😂 al sam fuuul raspoložena, a to mi je najnajčudnije od svega jer sam užasna kad trebam dobit, hormoni me toliko našamaraju da sam samo nervozna i živčana….

  • Avatar JagodicaBobica96

    JagodicaBobica96

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    petraa57

    Scimana sam malo.. ne planiram trudnoću, ali nije ni da neću dat sve od sebe i da neću biti sretna i ako se desi… ali nekak mi se čini da pokušavam sve negirat😂 ko da me zna uhvatit malo muka ujutro bez povraćanja, imala sam dosta zatvoren apetit(jela 1-2 maks dnevno), a sad samo gledam di bi šta bi… nije mi običaj baš spavat tokom dana, a sad bi legla čim mi se pruža prilika koja se nažalost ni ne pruža😂😂😂 al sam fuuul raspoložena, a to mi je najnajčudnije od svega jer sam užasna kad trebam dobit, hormoni me toliko našamaraju da sam samo nervozna i živčana….


    Hahaha ako mi vjerujes ista sam bila,tako sam i znala da mi nesto ne stima jer znam kakav mi je PMS,cak mi je i muz rekao jesi raspolozena hahaha i ja nikada ne spavam u toku dana i na samom pocetku prije nego cu odluciti se da uradim test nenormalno mi se spavalo u toku dana 😂
    Pa tako sam i ja nismo planirali cak sam i dobila posao kao cabin crew no medjutim eto desi se 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Sto vise pomisljam na trudnocu to mi je vise “muka”, a opet si mislim sad kad mi i kasni M da mozda to i nije tak lose i da je mozda to trebalo bit bas sad… sad ne znam vise jel me to veseli ili rastuzuje, al nekak mislim da veselje vaze

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Još ću pričekati koji dan pa napravit test 🤷🏼‍♀️

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Sad sam opet sva zbunjena. Napravila jucer test 11., ali oko 10 navecer - negativan. Napuhana sam, osjecam stalno neke grcice i leptirice skroz u donjem dijelu i svako malo imam neki osjecaj ko da sam procurila i trckam po 6 puta dnevno na wc samo da vidim jesam dobila jer je osjecaj ko da sam procurila, ali nista od tog. Jedem nenormalno, spavala bi stalno. Jel se isplati radit test ponovno?

  • jopa1234

    Broj poruka: 197

    Prijavi adminu

    ne isplati se..meni je test pokazao pozitivno 4 dana prije menstruacije tako ako ti bude kasnilo sačekaj tj dana i ponovi 

  • Avatar petraa57

    petraa57

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Hvala ti puno na savjetu :)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.