IVF oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Medo2711

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Poz svima,nova sam u svemu.Imam prvo dijete,planiram drugo.Ali nikako doci do trudnoce,radila sam sve nalaze da mi je fsh povisen i mullerov hormon 0.6 jako niski i jajnici iscrpljeni.Moze mi ko reci kakav savjet,dal je imao ovakav problem i koliko su sanse.U petrovoj sam kod dr.Marine Sprem,ona kaze da prvo moram sniziti fsh onda bi krenula u neki postupak.hvala puno na bilo kakvom savjetu

    Amh 0.6 Fsh 19.0 2018 12.2 2019
    Lh 8.3
    🤞🤗
    1.Ivf 4/19 menopuri 1200,nula stanica
    2.7/19 prirodni,nula stanica

  • EnaDC

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Partner i ja smo 10g zajedno,od toga 4g pokusavamo prosiriti nasu zajednicu,neuspjesno :( . 
    Poslije neuspjesne inesminacije u aprilu,u petak 10.5. Radila ET u Bahceciju samo jedan embrio.
    Neki savjet dok iscekujem betu jer ludim definitvno… 
    Negdje pise strogo mirovanke,negdje bez mirovanja 🙄.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    EnaDC dobrodosla i sretno iscekivanje. Ako zelis pridruzi nam se na temi potpomognuta oplodnja 2 jer nas tamo ima vise pa ce ti cure moc pomoc svojim iskustvima. Ja sam prosla 5 et i probala sam sve varijante od strogog mirovanja do sad zadnje bez mirovanja i full se okupirala obavezama i poslom. Za sa dmi se cini taj zadnji princip najuspjesniji i nadam se da ce tako i ostat. Teško je cekat betu znam i najbolje je kad si s necim prikratis vrijeme. 

    [tickerfactory.com]

  • bella2009

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Zdravo divne moje dame,i mi smo se  odlucili za ivf,i evo sada cekamo embrio transfer,ostalo mi je dvije iekcije Gonal f,koje jedna kosta 350 KM,pa ako znate nekoga kome trebaju,prodala bi im po 200 KM..i poklonila bi jos jednu inekciiu pa tako da javite zeneeee 💖💖💖💖 svima vama zelim da rezultati budu odlicni i da budemo drzali svoji bebu u rukama jos malooo 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Bella - pridruži nam se na temi potpomognuta oplodnja. Tamo nas ima puno!😘

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-2-17360?page=581 [miss7mama.24sata.hr]

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.