Iskustva sa kolicima Hauck

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mare132

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vidjela sam jako povoljna Hauck kolicama. Pa me zanima iskustva Mama Koje su imale takva kolica.

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Mare tek sam sad vidjela
    evo da ti napisem. mi imamo hauck kolica, isto s bila jako povoljna, 3 u 1
    i ostali smo krajnje nezadovoljni! onaj dio sa kosarom je bio super, ali kotaci uzasno nekavlitetni.
    a onaj ‘'buggy’' dio - katastrofa! sve je na klik pa se kolica cesto sama odkvace, tkanina brzo gubi boju od sunca, one trakice za namjestat polozaj bebe uzasno teske za rukovat, remencic za vezanje bebe se isto sam otkvacuje, noge bebine u neudobnom polozaju kad malo poraste, a kolica su, iako lagana, jako krhka. a ona kosara za stvari ispod je skoro pa nedostupna.
    sjedalica nam je super sluzila. i jako mi se svidalo kad smo je stavljali na kolica da se u njoj vozi.
    e jos jedna negativa je sto se onaj dio za upravljanje kolicima ne da okrenut tako da dijete bude okrenuto prema mami, to je isto vazno.
    kolica su upotrebljiva, ali mi cemo iduci put sigurno izabrati neka druga!

  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Mare


    Vidjela sam jako povoljna Hauck kolicama. Pa me zanima iskustva Mama Koje su imale takva kolica.

    Kad smo trazili kolica naletjeli isto na hauck,bila super povoljna,3u1…i jos i torba,sve bilo za nekih 1800 kn….kao na akciji…muz uzeo da ih provoza po trgovini,napravio par koraka i zaglavio se prvi kotac,prodavacica vuce,okrece,nije ga ni ona znala namjestit,straznji kotaci svaki nekud u svoju stranu…odmah mi je bilo jasno da nista od toga,losa kvaliteta skroz…kolko para tolko muzike…kupili ABC design 3u1 i prezadovoljna!

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Mare


    Vidjela sam jako povoljna Hauck kolicama. Pa me zanima iskustva Mama Koje su imale takva kolica.

     
    Mi imamo hauck viper 3 u 1 i prezadovoljni smo, kolica su zbilja odlicna, kotaci veliki i savrseni za svaku podlogu, vjeruj mi kad kazem svaku jer smo se vozali i po vocnjacima, oranicama, kamenju, zbilja svemu..tako su jednostavna i okretna za voznju, lako sklopiva i lagana i jednostavno su super :)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.