Iscjedak tijekom trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marija23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame, dakle još nisam potpuno sigurna da sam trudna odnosno ne znam da li uistinu i jesam.. počela sam zapravo obraćati pažnju na tu pomisao odkako sam prije 3 dana zamijetila kremasto- bež iscjedak koji je i dalje prisutan (pojavi se tu i tamo tokom dana/noći) uz to su mi grudi bolne na dodir… još nikada nisam bila trudna pa sam poprilično kao muha bez glave što se ovakvih stvari tiče znam ono osnovno što se da pročitati na netu pa bi mi dosta pomogla vaša iskustva i mišljenje. Hvalaa👋😄

  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Marija 23- Najbolje ti je napraviti test ili ako je prerano za njega otici kod ginica da ti da uputnicu za krv . Ja sam obadvije trudnoce shvatila po izostanku menstruacije. Ali sam takoder imala i bijeli iscjedak.😊
    [lilypie.com]

  • Annya

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Caoo, da vas pitam, nova sam ovdje😁 Ugl ja i decko smo imali odnos bez zastite 5 i 6og ovog, i 5og mi je bio dan ovulacije i sljedeci dan je bio plodni po kalendaru, mengu trebam dobiti sada 18og, ciklusi su mi 28-30 dana. Posto pojma nemam o tome, moze mi neko reci kolike su sanse za trudnocu i dali je jos prerano za razmisljat o tomee? 😊😊Tnx

  • Annya

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Annya

    Caoo, da vas pitam, nova sam ovdje😁 Ugl ja i decko smo imali odnos bez zastite 5 i 6og ovog, i 5og mi je bio dan ovulacije i sljedeci dan je bio plodni po kalendaru, mengu trebam dobiti sada 18og, ciklusi su mi 28-30 dana. Posto pojma nemam o tome, moze mi neko reci kolike su sanse za trudnocu i dali je jos prerano za razmisljat o tomee? 😊😊Tnx


    I imam sve sve simptome za mengu,probadanje u jajnicima, bol u donjem dijelu ledja, bolne grudi al nista strasno itd, jedino sto mi je malo cudno je evo upravo neki osjet mirisa cudan koji nikad prije nisam imala, ili ja to sebi umisljam 😂 🤷‍♀️

  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Caoo, nova sa ovdje zanima me dal je netko imao slicna iskustva kao ja zadnja M mi je bila 29.12 i poslje toga sam imala spolne odnose bez zastite i za vrijeme O sad mi vec kasni 16 dana pojavila se bol u donjem dijelu leda i u grudima tocnije bradavicama bolne su na dodir dobila sam bijeli iscjedak bez mirisa, dan prije njega sam imala kao grceve i raspolozenje mi se mijenja cesto sam jako umorna imala sam vrtoglavice test  sam radila 4 dana nakon sto mi je kasnila M  i bio je negativan😕

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    mateja111

    Caoo, nova sa ovdje zanima me dal je netko imao slicna iskustva kao ja zadnja M mi je bila 29.12 i poslje toga sam imala spolne odnose bez zastite i za vrijeme O sad mi vec kasni 16 dana pojavila se bol u donjem dijelu leda i u grudima tocnije bradavicama bolne su na dodir dobila sam bijeli iscjedak bez mirisa, dan prije njega sam imala kao grceve i raspolozenje mi se mijenja cesto sam jako umorna imala sam vrtoglavice test sam radila 4 dana nakon sto mi je kasnila M i bio je negativan😕


    Ponovi opet test, ako je negativan javi se ginekologu 

    [lilypie.com]

  • Lolipopo

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi nije redovita inače, prije 2 mjeseca je kasnila 5 dana, prošli je dosla 3 dana prije.. Sad mi kasni 11 dana, već 5 dana me boli trbuh i imam osjećaj ko da ću dobit, bole me i bubrezi. Imala sam odnose s dečkom. Danas ujutro sam primjetila proziran rastezljiv iscjedak i predvečer isto.. Pod velikim stresom sam bila cijeli mjesec, zanima me jel postoji mogućnost da nisam ni imala ovulaciju da je preskočila mjesec te da tek sad imam ovulaciju i da kreće novi mjesec. 

  • Avatar mateja111

    mateja111

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke imam pitanje jucer sam radila test za trudnocu i pokazao mi je dvije crtice jedna je bila jaca  druga malo slabija ali vidljiva danas kad sam opet uradila test bio je negativan pa me zanima vase misljenje dal je moguce da je lazno pozitivan ili negativan?

    👩🏼22 👨🏻25
    Spontani 06.21💔
    25.11.22 ➕
    Termin 26.07.23🥰💙

    https://www.tickerfactory.com/preg/d/1%3B20716%3B0/st/20230726/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/33dd/preg.html [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.