Inzulinska resistencija i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    mmmm1

    Cure, da li je koja pila Glucophage i da li vam je kasnila menstruacija od njega?


    Ne, jedino u pocetku kod nekoga izazove mucnine i dijareje. Licno meni nije smetao ali sam ga pila obavezno poslije obroka.

    [lilypie.com]

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Izaziva i meni mucnine i imam problema s probavom, ali mi je cudno da jos nema menstruacije koju dobivam normalno uz duphaston…

  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    mmmm1

    Izaziva i meni mucnine i imam problema s probavom, ali mi je cudno da jos nema menstruacije koju dobivam normalno uz duphaston…


    Test ili vadi betu ako kasni par dana 😊

    [lilypie.com]

  • mmmm1

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    EnaEna

    mmmm1

    Izaziva i meni mucnine i imam problema s probavom, ali mi je cudno da jos nema menstruacije koju dobivam normalno uz duphaston…

    Test ili vadi betu ako kasni par dana 😊


    Radila vec tri puta i nista… pa mi nije jasno 🙄🙄🙄

  • IvKa

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    mmmm1

    EnaEna

    mmmm1

    Izaziva i meni mucnine i imam problema s probavom, ali mi je cudno da jos nema menstruacije koju dobivam normalno uz duphaston…

    Test ili vadi betu ako kasni par dana 😊

    Radila vec tri puta i nista… pa mi nije jasno 🙄🙄🙄


    Ja pijem Siofor (isto metformin) 20 dana, i kasni mi dosta. Inace mi je prosjek 35 dana, a sad je vec 44. Nisam vadila betu, nego radila test i negativan je. Cak mi je i ginekologica rekla prije 20ak dana na pregledu da joj se cini da nisam imala ovulaciju. Al svakako sam mislila da ce Siofor skratit ciklus a ne produzit.

    Pokusavamo od 9/2019
    1/2020 ureaplazma
    4/2021 histeroskopija polipa
    8/2021 trudnoca
    9/2021 missed ab.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.