Prekoračena doza Imunosal sirupa

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    pozdrav mame, molim vas ako se netko nasao u slicnoj situaciji da mi da savjet. Naime, mali mi ima 20mjeseci i prije 10 dana smo poceli piti imunosal sirup, kako ga je do sada baka cuvala, njoj sam dala da mu ga daje jednom dnevno po jednu zlicicu nakon jela..a ona je ocito krivo razumjela i davala mu je 3 puta dnevo po punu zlicicu…znaci 10ml vise id dozvoljenog. Buduci da su to vitamini nisam reagirala da ga vodim na hitnu, al sam svejedno u panici!!! Ima li tko slicno iskustvo? Dal mu sta moze biti? I dal da mu se uopce nastavi sa sirupom po normalnoj dozi? Hvala

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    ne moze mu nista biti

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nebude mu niš.
    Sad dalje nastavite po 5 ml davat i sve bude ok

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje drage mame,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]    
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]    
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.