IMPLANTACIJSKO KRVARENJE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lucijaapotocar

    lucijaapotocar

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Drage moje, je li imala možda neka od vas iskustvo s implantacijskim krvarenjem? Partner i ja imamo nezaštićene odnose i pokušavamo za bebicu. Ciklusi su mi inače neredoviti, a menstruacija mi kasni. Danas nakon mokrenja pri brisanju sam primjetila neki roskasti iscjedak, a kasnije mi toga više nije bilo (vidjeti ću tokom dana još hoće li biti) Imam bolne grudi, česte glavobolje, i bolove u donjem djelu trbuha i leđa, također mi je i trbuh od pupka pa na dolje dosta napuhan već neko vrijeme. Tko zna možda i vještica dolazi :/
    Evo i slike

    Imala sam i ja dva do tri dana impatasko krvarenje test mi pokazao negativan nez u cem je problem

  • demilaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cao ,trebala bih savjet imala sam mestruacije 24.7 jucer sam osjetila lagane bolove ,kada su bolovi prestali na wc papiru sam samo pokupila providnu sluz sa svijetlo crvene krvi i mali komadić.crnog ugruska koji se jedva vidio .stavila sam ugrusak jel sam mislila da sam dobila menstruaciju ali nije bilo poslije nista vise molim za savjet hvala

  • demilaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    demilaa

    Cao ,trebala bih savjet imala sam mestruacije 24.7 jucer sam osjetila lagane bolove ,kada su bolovi prestali na wc papiru sam samo pokupila providnu sluz sa svijetlo crvene krvi i mali komadić.crnog ugruska koji se jedva vidio .stavila sam ulozak jel sam mislila da sam dobila menstruaciju ali nije bilo poslije nista vise molim za savjet hvala


  • demilaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    demilaa

    demilaa

    Cao ,trebala bih savjet imala sam mestruacije 24.7 jucer sam osjetila lagane bolove ,kada su bolovi prestali na wc papiru sam samo pokupila providnu sluz sa svijetlo crvene krvi i mali komadić.crnog ugruska koji se jedva vidio .stavila sam ulozak jel sam mislila da sam dobila menstruaciju ali nije bilo poslije nista vise molim za savjet hvala


  • BlackRose

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    demilaa

    Cao ,trebala bih savjet imala sam mestruacije 24.7 jucer sam osjetila lagane bolove ,kada su bolovi prestali na wc papiru sam samo pokupila providnu sluz sa svijetlo crvene krvi i mali komadić.crnog ugruska koji se jedva vidio .stavila sam ugrusak jel sam mislila da sam dobila menstruaciju ali nije bilo poslije nista vise molim za savjet hvala


    Napravili ste test?

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.