IMPLANTACIJSKO KRVARENJE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage moje, je li imala možda neka od vas iskustvo s implantacijskim krvarenjem? Partner i ja imamo nezaštićene odnose i pokušavamo za bebicu. Ciklusi su mi inače neredoviti, a menstruacija mi kasni. Danas nakon mokrenja pri brisanju sam primjetila neki roskasti iscjedak, a kasnije mi toga više nije bilo (vidjeti ću tokom dana još hoće li biti) Imam bolne grudi, česte glavobolje, i bolove u donjem djelu trbuha i leđa, također mi je i trbuh od pupka pa na dolje dosta napuhan već neko vrijeme. Tko zna možda i vještica dolazi :/ 
    Evo i slike

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Jesi razmisljala da napravis test? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Jesi razmisljala da napravis test?


    Jesam naravno, evo napravila sam danas i plus ko' kuća 😁😄

  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, nova sam ovdje i imam pitanje. 
    Naime, ciklusu su mi 26-28 dana, partner i ja imamo nezasticene odnose, dns popodne mi se pojavila krv/sukrvica sa iscjetkom, samo kad se brisem, zanima me je li moguce da se radi o implantacijskom?12-esti je dan od ovulacije
    M mi je inače relativno obilna i traje 4-5 dana.
    Od ostalih simptoma imam mucninu, lagane vrtoglavice i osjećam umor nicim izazvan.
    Hvala unaprijed :) 

  • Neregistrirana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moguće je. Trk po test i sretno. :) 

  • Lara208

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Hvala. 
    Nadam se plusicu :) 

  • mila1309

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav devojke… u poslednjih nekoliko meseci ciklus mi se poremetio. Inace sam dobijala na 28 dana, a u poslednje vreme dobijam na 30-31 dan. Imam nezasticene odnose sa suprugom i radimo na tome da imamo bebu. Pre 5 dana, imala sam neki iscedak roze boje na gacicama, i tako je bilo i sutradan. M nisam dobila, poslednju sam imala pre 33 dana. Da li postoji mogucnost da sam u drugom stanju? Unapred hvala na odgovoru

  • Maki90

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cao svima,meni treba savet!Partner i ja pokusavamo da zatrudnim. 15og marta sam imala poslednju menstruaciju,inace nemam redovne cikluse! Od 15og marta imamo redovan odnos i ne cuvamo se! Nakon 15ak dana sam pocela da imam simptome koji ukazuju na trudnocu,medjutim radila sam test nakon 2 nedelje I pokazao se negativnim. Simptomi su i dalje tu i desava se da sam dobila krvarenje,slicno menstrualnom, samo krace I nije obilno kao uobicajno.(citala sam da moze da dodje do toga usled usadjivanja ploda u zid materice) to krvarenje je krenulo 11og aprila i zavrsilo se 15og aprila. S tim da kazem da sam prvog dana imala jake bolove,koje inace nemam u toku ciklusa! I evo juce I danas imam pojavu braon sekreta -sluz. Simptomi koje imam su: povremena mucnina,bol u donjem delu ledja,ponekad vrtoglavica,povecan apetit,cesto mokrenje je pocelo tek pre par dana,zatvor i nadut abdomen i grudi mi se cine vece i tvrdje su i bolne,postepeno prestaje bol.

    Citala sam da ako sam trudna da bih trebala da koristim neke tablete da bi se plod odrzao a ja ne znam sta da radim jer ne znam kako da utvrdim da li sa trudna jer iako dosta toga ukazuje na trudnoću, test ne pokazuje a ja zbog ove situavije sa koronom ne mogu da proverim nalazom iz krvi. DAJTE MI SAVET,STA DA RADIM I STA MISLITE DA LI SAM TRUDNA? UNAPRED HVALA

  • sanjuska

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Deleted user isto tako je i meni bilo ,tako roskasto,prvi put vise posle manje.radila jutros test negativan.sto da mislim,ludim

    Drage moje, je li imala možda neka od vas iskustvo s implantacijskim krvarenjem? Partner i ja imamo nezaštićene odnose i pokušavamo za bebicu. Ciklusi su mi inače neredoviti, a menstruacija mi kasni. Danas nakon mokrenja pri brisanju sam primjetila neki roskasti iscjedak, a kasnije mi toga više nije bilo (vidjeti ću tokom dana još hoće li biti) Imam bolne grudi, česte glavobolje, i bolove u donjem djelu trbuha i leđa, također mi je i trbuh od pupka pa na dolje dosta napuhan već neko vrijeme. Tko zna možda i vještica dolazi :/
    Evo i slike


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.