Imala sam menstruaciju 22.11 i da li je moguće da sam trudna jer imam simptome kao jake bolove u stomaku,jajnici me bole ledja vrtoglavicu i smedji isjedak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bebalo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Da li sam trudna

  • bebalo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Imala sam menstruaciju 22.11 i da li je moguće da sam trudna jer imam simptome kao jake bolove u stomaku,jajnici me bole ledja vrtoglavicu i smedji isjedak
    Nova sam ovdje pa ne znam neke stvari na dam se da ce te me razumjeti

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    bebalo

    Imala sam menstruaciju 22.11 i da li je moguće da sam trudna jer imam simptome kao jake bolove u stomaku,jajnici me bole ledja vrtoglavicu i smedji isjedak
    Nova sam ovdje pa ne znam neke stvari na dam se da ce te me razumjeti


    Sad bi trebali imat negdje ovulaciju zato vas boli  ….ak ste imali menstruaciju 22…pa valjda znate da nekih 14 dana poskije otprilike je ovukacija …i tu je moguce imat blaga jrvarenja iliti spooting

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar NPelica

    NPelica

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Kao što je Mare rekla, sada ti je sigurno ovulacija. O nastupa oko 14og dana od prvog dana M.  Ona ponekad zna biti bolna, i popraćena smeđim iscjetkom.. 

    👩91.god. op endo. desni j. dio✂️ AMH- 1.43 ug/L
    🧑86.god. normo➡️OAT
    pokusavamo od 04/2019
    ●Podobnik ➡️ICSI 02/23- 6JS - 2 bc
    02/23- ET 1 bc- BO 💔
    FET 06/23 ❌️
    ●Repromed➡️ ICSI 10/23- 5JS - 2 bc 1❄️ ET-29.10.UZV-24.11. ✔️ 11.12.✔️ ❤️ NIFTY-low risk- It's a girl 🩷 anomaly ✔️ OTP 17.7. 🩷
    [tickerfactory.com]

    “Bože, neznam kamo me vodiš, ali ti vjerujem.”

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.