Hiperaktivna i placljiva beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Moja po noci spava al cica, nekad svako malo a nekad i po par sati uspije spavat, spava kraj mene i po noci se ne dizemo, to mi je spas, jest da sam vec sva iskrivljena od spavanja na boku pogotovo kad nam po noci jos dođe braco onda nju ne smijem micat nego s jednog boka dajem obje cice jer on se toliko vrti da je to strasno… Uhh dizem se strgana i idem spavat strgana, al dobro, samo pozitivno, bit ce lakse jednog dana

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Bas to, ko prezivi pricat ce 😂 neka oni nama izrastu sretni i zdravi, a mi da sacuvamo makar trunku zivaca😆 ne znam kako vama ostalima, ali meni je prvo pa me to malo potreslo, jer ne znam niti jednu od svojih frendica da ima tako zahtjevnu i hiperaktivnu bebu, ali eto meni tako pao grah, uhvatilo me nespremnu 😆

    [lilypie.com]

  • zeri

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ancikaM

    Istina, ima boljih i losijih dana, lakse je znat da nisi sama u svakom slucaju ☺️ a vama zene koje uz zahtjevnu djecu imate jos starije djece, skidam kapu do poda 👏


    Kakva je sad situacija? 😁😁😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.