Help me curke! Embrij na levoj strani maternice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bok curke..
    Danas sam bila kod ginekologa i reko mi je da gestacijska vrecica i skroooz maleni embrij nisu se plasirali u sredini uterusa nego skroz na lijevoj strani… jako je rana trudnoca pa se ne cuje srceko.. 5tj 5dana po zadnjoj menstruaciji ali ovulacija je kasnila, imala sam stimulaciju jajnika. 
    Reko mi je ako u slucaju imam bolove i pocnem krvarit da odma odem u hitno.. al zasto mi je to reko? Jel mozda ce opet spontani?
    Idem 8.11 na kontroli, da vidi jel se sta pomalko i dobro smjestilo i dal ima otkucaja srceko.
    Jako se bojim… 
    Beta se je normalno duplirala, emrij je tu, imam sve simptome trudnoce… help me, molim vas curke ❤

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Moje pitanje je jel neka od vas prosla kroz istu il slicnu situaciju?!?
    Iskustva?

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Ćao Bonbon , budući da se nije nitko javio evo ja ću ti pokušati bar nekako pomoći sa svojim mišljenjem ma da je to i dalje mišljenje a ne savjet. 😄
    Vjerojatno želi sačekati da vidi hoće li srce prokucati tj. hoće li se trudnoća održati. 😅 Nemam stvarno iskustva ali želim ti jako da sve bude u redu i da nastaviš uživati u svojoj trudnoći. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Bonbon ja sam imala sličnu situaciju gdje mi je gin u bolnici koja je potvrdila trudnoću rekla da mi je ges. vrećica nepravilna i totalno na krivom mjestu, da je to sve nešto jako nisko, da vidi žum. ali plod kao i ne baš jer je sve grbavo i da mi ne želi ništa reći, ali je natuknila da to nije “simpatično”. Bila sam 5+1. Ja sam slušala svoj osjećaj i nakon cijelog dana na iglama našla gin kod kojeg sam se naručila na drugo mišljenje, prethodno sam mu mailom objasnila sve i primio me na 6+3, htio je da čekamo 6 tjedana zbog srčane reakcije. Moja “nepravilna” gestacijska vrećica sutra je samnom punih 30 tjedana i upravo me lupka 🤗👶😇 na pregledu se ustanovilo da nije uopće na nikakvom krivom mjestu, plod je bio točno gdje treba, da je ona jedino mogla krivo vidjeti jer tamo gdje se nešto “prihvati” tamo i ostane. U svakom slučaju mi je gin kod prvog javljanja i molbe da me primi na pregled zbog te situacije odmah napomenuo da ako i je trudnoća smještena negdje gdje nije “u knjigama” da to nema nikakve veze i ne utječe na sretan ishod trudnoće, ako je sve ostalo u redu i da žene kojima je plod nisko i negdje lijevo-desno imaju mogućnost iznijeti urednu trudnoću, da ima suviše puno stvari koje se trebaju poklopiti. Kao što su ti cure već napisale, više je tu stvari koje moraju bit okej, a ja vjerujem da kod tebe i hoće💚 znam da ti je teško čekati pregled, ali ne možeš puno napraviti prije jer jednostavno ne možemo utjecati na to, a ako bi i otišla negdje prije, upitno je što bi itko mogao vidjeti jer je trudnoća još malena i teško je dati ikakav ishod trudnoće u tako ranim tjednima. Nemoj se živcirati zbog bebice🤗 nije ni taj 8.11.tolikoooo dalekoooo😊 šaljem ti zagrljaj i čvrsto vjerujem da ćeš i ti čut srce na tom pregledu kao što sam i ja! 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    dreamcatcherrr

    Ćao Bonbon , budući da se nije nitko javio evo ja ću ti pokušati bar nekako pomoći sa svojim mišljenjem ma da je to i dalje mišljenje a ne savjet. 😄
    Vjerojatno želi sačekati da vidi hoće li srce prokucati tj. hoće li se trudnoća održati. 😅 Nemam stvarno iskustva ali želim ti jako da sve bude u redu i da nastaviš uživati u svojoj trudnoći.


    Hvala ti puno… znaci mi podrska svakako.. cekamo 8.11 i nadam se i molim Boga da se moja mrvica dobro vidi i da cujemo srceko.. pusaaa😚

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Arsancres..
    Jojjj hvala ti… puno mi znaci tvoj odgovor! Hvala puno puno… ja sam zvala ujutro ginekologice sa hitne jel nisam oka sklopila nocu i rekla mi je da to nemora bit nista lose. Uglavnom je beba u maternici a kako ce se nastavit plod razvijat niko nemoze znat.
    Plod se vidio al je premaleni.. isto je ginekolog vidio žuto tjelo i pita jel imas simptome? Naravno da imam.. grudi me stezu jako.. imam mucnine.. umorna sam jako… jedem za petoro, sta nikad prije nisam.. jos sam imala tvrdu stolicu i upala hemoroida sve to ginekolog zna.. al on je meni reko AKO IMAS JAKE BOLOVE I PROKRVARIS DODJI ODMA U HITNO. Nije reko da to mora bit. Al ja sam se uplasila jako i samo sam izasla iz bolnice plakajuci.
    Zahvalna sam ti do neba i zelim ti svee najbolje.. da zadnjih par tjedana uzivas u trudnoci i da imas lak porod. 😘 

  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Nemoj se brinuti, znam da je lako to meni reći, ali stvarno sve ima šanse proći super😊 kad je meni rekla dr. to sve ja sam pitala što to sad znači za mene, što se radi u takvim situacijama kada je eto nepravilno, nisko, loše itd. Meni je vještukara rekla pa ništa, prokrvarit ćete vjerojatno, ako to bude za vikend dođite tu (bio je petak), a ako dočekate pon, odite svom ginekologu za dalje. Još mi je nadodala da prve trudnoće rijetko završe uspješno… Tako da znam o čemu pričaš 😤 Meni je isto beta bila uredna, 3 sam vadila i sve su se odlično povećavale, a ti isto imaš super betu, to isto puno znači. Ti imaš sve razloge sada da se veseliš i čekaš svoje malo srčeko 8.11. ❤️❤️❤️ 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Hvala ti za utjehu..
    Smirila sam se malo!
    Vec sam imala spontani, prvu trudnocu sam izgubila i zato mi je sad sve to tako tesko palo.. ne zelim jos jedan put to dozivit..
    Ali kad razmislim puno zena je proslo puno toga i opet su ostali jaki.. moram i ja bit jaka! 
    I mislit pozitivno naravno.
    Sve dolazi iz glave a i naravno Bozja volja, vjernik sam pa uzdam se u Boga! 
    Pusaaa  😘😘😘

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    I da jako mi je drago da se tvoja situacija dobro zavrsila.. jos malo ces imat svoj bebac u rukama jojjj ❤ koja sreca! 
    Tako se radujem ko za sebe! Iako te ne znam, al osjecam i znam kolka ti je bila zelja da zatrudnis i da dodje taj dan kad ce te neko zvat MAMA🤰🏿 
    Zelim ti puuuuno srece 😘

  • Avatar Bonbon🍬

    Bonbon🍬

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Samo da vam javim da je ultrazvuk prosao odlicno.. sve je u redu 👍😊😄 sledeca kontrola za dva tjedna! Na kraju imam maternicu koja je u obliku srca, gynekolog kaze da na to uopce nit ne mislim jel nije nista vazno i opasno, a embrij je poceo dobro rast prema sredini 😊😊😊 hvala curke za podrsku i zelim vam sve najbolje 😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.