Help ladys!!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maslacak

    maslacak

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Imam pitanje.. dakle 
    28.06.2018 dobila sam menstruaciju trajala je do 03.07.2018.
    Ciklusi su mi 19-20 dana. Naime nakon zadnje menstruacije par dana poslje mene su pocele malkice boliti grudi.. 16.07.2018 pojavila mi svijetla  krv na gacicama i od tad imam grceve neprestano i bolove u kicmi.. a grudi da ne pricam ne mogu lezat na stomaku.. u ocekivanju sam menstruacije 2-3 dana.. ( imala sam odnose s deckom nakon menstruacije sve do 16.07.2018 dok se nije krv pojavila.. 
    Molim vas pisite mi iskustva

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    moguće da si trudna, a isto tako je moguće da i nisi pa si umišljaš simptome. ako ti menstruacija bude kasnila makar jedan dan, napravi test pa ćeš znati. do tada možeš samo nagađati. 

    [lilypie.com]

  • Avatar maslacak

    maslacak

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobila sam ,ali je puno kraca..

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    kupi test ako i dalje sumnjaš na trudnoću 👌🏻

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.