Grčevi u ranoj trudnoći.

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nesssa1712000

    nesssa1712000

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobro vecer dame,imam ogromnu brigu.
    Sinoć sam primljena na hitnu zbog grceva i laganog krvarenja.Doktor me pregledao,sa bebicom je bilo sve uredu prvi put sam čula i srce.
    Potvrdio mi je kako sam u 7 tjednu.
    Reko je da to nije rjetka pojava te mi prepisao hormonsku terapiju i notmabele.
    Rekao je da se javim na hitnu  ukoliko cu osjecat jake grceve te imat obilno krvarenje.
    Dan poslje eto danas cjeli dan grcevi,strasni grcevi,agonija i lagano krvarenje s ugruscima…ni ne napuni ulozak.
    Popila sam dva ibrufena 600 jer je bilo neizdrzivo.
    Ne znam ni scim da usporedim grceve i kako da rangiram kolko su jaki jer iste ja prolazim u menstruaciji ali naravno onda pijem tablete pa su podnosljivi ali ovo sad ubija
    Ima li koja slicna iskustva .Molim pomoc hitno😪

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Hej, ako te tako jako boli i jos krvaris usprkos terapiji odi ipak opet na hitnu..nadam se da ce sve biti ok, drži se

    [lilypie.com]

  • Avatar nesssa1712000

    nesssa1712000

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Izgubljena sam ne znam što bih.Dr na hitnoj mi je reko da ne dolazim ukoliko nije obilno krvarenje.
    Trenutno bolovi su otupili…tu su ali nije to ta oštrina.
    Mislim ako uspijem prespavat noc da cu se potrdit stvarno mirovat jer danas nisam u potpunosti postivala upute strogog mirovanja ,i sutra idem svom ginekologu.

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Nessa odi na hitnu - tako je meni krenuo spontani :( drzim fige da nije to!

    [lilypie.com]

  • Avatar nesssa1712000

    nesssa1712000

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Otišla na hitnj,primili me ,ne čuju se otkucaji nit ne vide vise pitali me dali zelim odmah kiretažu ili zelim na boljem ultrazvuku provjerit i sad cekam.Cekam vec od pet ujutro..oka sam jedva sklopila …placem i nemogu si to opce prihvatit

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Jako mi je žao. I ja sam izgubila bebu i znam da nema rijeci utjehe i vrijeme ne lijeci rane ali stvara razmak izmedju tog dogadjaja i tebe i bit ces sretna opet, vjeruj… Drzi se

    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Jako mi je zao ;( nema rijeci utjehe, slazem se. Bitno da si ti dobro, da nema komplikacija. Psiha ce se s vremenom oporaviti, a zdrava bebica stici. Drzi se!

    [lilypie.com]

  • Avatar nesssa1712000

    nesssa1712000

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Uzasno je…ogromna praznina i bol…tolki osjecaj krivice i nesposobnosti…
    Lezim u bolnici u bolovima…dobila normabel i ketonal jer su grcevi ponovno nepodnosljivi.
    Dr me pregledala kaze samo krenulo van.
    Mozda nece biti potrebna kiretaža.Ili barem ne potpuna.
    Na wc kad idem krv samo izlazi iz mene i mali ugrušci.
    Umirem od straha kiretaže i svega.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.