Fitness za mame i bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Drage mamice beba (i malo vece djece),
     Trenutno sam u potrazi za nekim studiom u koji bi mogla ici vjezbati sa svojim malim frajerom, kada se vratim u Zagreb. Buduci da cemo malac i ja biti sami, tata se mora vratiti na teren, mora biti neki fitness na kojem malac moze biti sa mnom jer ga nemam kome ostaviti. Pa eto molim vas ukljucite se u raspravu sa prijedlozima, iskustvima i sl.
    Veliku ulogu igra mi i lokacija, tj. da mi nije bas predaleko, meni osobno odgovara isocni dio grada, ali slobodno pisite sve prijedloge. Tnx

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga ProudMomy,

    Na Klokanici smo objavili članak o zajeničkom treningu mama i beba u Centru za vitalizaciju i relaksaciju organizma. Možda Vam pomogne!
    https://klokanica.24sata.hr/beba/mama-poslije-poroda/mame-i-bebe-zajedno-na-treningu-691 [klokanica.24sata.hr]

    Vaša Klokanica

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Dakle da tu nastavim za fitnes. Kod nas se to dogada u domu zdravlja, ja sam u Popovaci, a znam da se odrzava i u Kutini. To su nesto kao fizikalne vjezbe za bebe. Mislim da bi vas za svako mjesto mogle uputit vase patronazne sestre…

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Je li netko zainteresiran za vježbe s bebama u Sesvetama??? 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mi bi krenule u Koprivnici na fintes za bebe, a mene zanima kak to ubiti izgleda? 
    i jel može tak mala beba na fitnes?

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Mi bi krenule u Koprivnici na fintes za bebe, a mene zanima kak to ubiti izgleda? 
    i jel može tak mala beba na fitnes?

    Ovak, meni su rekli da bebe idu na fitnes po pravilu od 2-6 mjeseci. Kolko mi je danas frendica rekla bit ce rijeci i o tome kako pravilno nositi bebu, kako pravilno dojiti i tak. Javim sutra kak je bilo i kaj je bilo :)

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Eto nas nakon fitnesa. Bilo je super. Za prvi puta je bilo rijeci o pravilnom nosenju bebe, prematanju i tak. Onda su nam pokazivali kak poticat bebu da otvara sakice, kak vjezbat s bebom na pilates lopti, kak bebu naucit da se okrece sa leda na trbuh i obrnuto. Pokazali su kak nosit bebu u sling marami. Bile su 3 fizioterapeutkinje koje su pokazivale vjezbe i 3 sestre koje smo mogli pitat bilo sta u vezi dojenja ili bilo cega u vezi bebe. Uglavnom, odlicno je bilo. Kod nas ce bit grupe od 2-6 mjeseci i od 6-12 mjeseci I patotronazna mi je rekla da ima tih vjezbi u popovaci, kutinj, lipovljanima i novskoj kaj se tice nase zupanije…

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Joj odlično <3 
    ja idem idući tjedan vidjeti kad kod nas počinje, ja sam u koprivnici i znam da se kod nas to na bazenima održava u dvorani. 
    Meni bi trebal neko pokazati kak složiti sling :D

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    krafnica


    Eto nas nakon fitnesa. Bilo je super. Za prvi puta je bilo rijeci o pravilnom nosenju bebe, prematanju i tak. Onda su nam pokazivali kak poticat bebu da otvara sakice, kak vjezbat s bebom na pilates lopti, kak bebu naucit da se okrece sa leda na trbuh i obrnuto. Pokazali su kak nosit bebu u sling marami. Bile su 3 fizioterapeutkinje koje su pokazivale vjezbe i 3 sestre koje smo mogli pitat bilo sta u vezi dojenja ili bilo cega u vezi bebe. Uglavnom, odlicno je bilo. Kod nas ce bit grupe od 2-6 mjeseci i od 6-12 mjeseci I patotronazna mi je rekla da ima tih vjezbi u popovaci, kutinj, lipovljanima i novskoj kaj se tice nase zupanije…

    Znaci ima vjezba kako ju nauciti da se okrece s trbuha na ledja? Moja ima 4 mj i 8 dana i jos to ne moze pa sad ne znam jel bi trebsla vjezbat s njom i kak izgledaju te vjezbice?

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Zaboravih ti odgovorit. Znaci vjezba je takva da doslovno pokazujes bebi kako se okrenut. Npr ako okreces na lijevu stranu, dignes mu lijevu ruku gore, desnu nogu prebacis preko lijeve i malo ga pogurnes da se prebaci na trbuh, i tako isto sa trbuha na leda. 
    radili smo i vjezbe za otvaranje sakica, to je za manje bebe. Uzmes bebinu ruku i stavis na svoje lice ili ruku i kao da se dragas s bebinom rukom, tj vices ju po svojoj kozi dok beba ne otvori saku…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.