Fitness za mame i bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Znaci ima vjezba kako ju nauciti da se okrece s trbuha na ledja? Moja ima 4 mj i 8 dana i jos to ne moze pa sad ne znam jel bi trebsla vjezbat s njom i kak izgledaju te vjezbice?

    Nije nuzno da bebe to nauce sa 4 mjeseca, izmedu 4 i 6 mj.obicno to same savladaju. Kao i u svemu ostalome, tako i u tome ovisi o samoj bebi i njenom tempu savladavanja motorickih vjestina. Moj bebo je sada 4 mj,star, jos uvijek se ne okrece sam, ali recimo dok je na trbuscicu poseze za igrackom ili dok je na ledima poseze za igrackom npr.lijevom rukom na desnu stranu.. sto je vjerujem predispozicija i za samo okretanje, dakle pruzanje ruke.. a okrene se s trbuscica na leda, cini mi se ne namjerno, nego ga ravnoteza malo zezne  Ugl.zelim reci da ne treba nista forsirati, normalno stavljati bebu na trbuscic, leda, igrati se s njom i sve ce ona to postepeno savladati.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    www.poliklinika.org/home.aspx?Id=1&Type=2&IdLang=2

    jedna zgodna tablica motoričkog razvoja 

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    beag



    Znaci ima vjezba kako ju nauciti da se okrece s trbuha na ledja? Moja ima 4 mj i 8 dana i jos to ne moze pa sad ne znam jel bi trebsla vjezbat s njom i kak izgledaju te vjezbice?
    Nije nuzno da bebe to nauce sa 4 mjeseca, izmedu 4 i 6 mj.obicno to same savladaju. Kao i u svemu ostalome, tako i u tome ovisi o samoj bebi i njenom tempu savladavanja motorickih vjestina. Moj bebo je sada 4 mj,star, jos uvijek se ne okrece sam, ali recimo dok je na trbuscicu poseze za igrackom ili dok je na ledima poseze za igrackom npr.lijevom rukom na desnu stranu.. sto je vjerujem predispozicija i za samo okretanje, dakle pruzanje ruke.. a okrene se s trbuscica na leda, cini mi se ne namjerno, nego ga ravnoteza malo zezne  Ugl.zelim reci da ne treba nista forsirati, normalno stavljati bebu na trbuscic, leda, igrati se s njom i sve ce ona to postepeno savladati.

    Ma previse se opterecujem. Ili moram promjenit panicarku pedijatricu. Fala ti. Imas pravo. Nist forsirati:)

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    www.yumama.com/beba/4-8-meseci/6302-mama-nauci-me-da-se-prevrcem-video.html

    Zanimljiv video koga zanima :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.