Femisan A kapi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • DaMa_21

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Melannie

    Drage korisnicefemisan A kapi. Trebam jedan savjet? Počela sam jučer koristiti Femisan a kapi, ali uzimam samo 2 puta ujutro i navečer, dali je to dovoljno da bi se nakon nekog vremena vidio pomak,kako ste vi uzimale,da cujem iskustva? Inače uzimam jer imam cin1 kojeg se ne mogu riješiti ,miom ma maternici ,i snažne simptome pms-a,napadi bijesa malo žešći ,kao da imam bipolarni poremećaj i to po 2 tjedna prije vec krene pred mengu..Svjesno znam da tako narusavam svoje odnose sa ljudima,ali hormoni su kao da su jaci,u ovome tražim spas i nadam se da će pomoći. :)

    I ja sam uzimala 2x dnevno i pomogao mi je sa smanjivanjem menstrualnih bolova. Takodjer, unormalila mi se menga, nisam vise imala smedjarenje danima prije menge. Kod mene je smedjarenje prestalo odmah nakon prvog mjeseca, a za bolove se ne sjecam kad je pocelo djelovati.

    👱🏼‍♀️31 🧔🏼‍♂️32

    👱🏼‍♀️ hiperprolaktinemija (adenom hipofize), hashimoto, inzulinska rezistencija. Ciklusi ~26 dana

    07/2022 ➕
    03/2023 N💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.