Femisan A kapi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Ja ih koristila takoder 1 dan i prestala jer su mi bile gadne haha
    Probala sam i med i cuvarkucu kao sto je napisala andreaam, no nista se nije dogodilo :/ probala sam i onu rakiju od one ramize orman sto ima svoju grupu na fb, ne mogu reci da mi je pomogla, ali ni da mi je odmogla… nakon te rakije imam ovulacije svaki mjesec, e sad ne znam da li je to do moje terapije sto pijem ili od rakije 😂
    Sad pijem moju terapiju sto mi je prepisao ginekolog belformin i folnu kiselinu 
    I pijem svako jutro i svako vece caj od vrkute i stolisnika (jedna zlicica vrkute i jedna zlicica stolisnika) pa cemo vidit 😊
    I znam kako ti je, takoder svaki put proplacem cijeli dan kad dobijem

    Elenicaa20

    adreaam upravu si.Meni je muz na terenu i svaki mjesec je tu par dana i onda mi napisu kao pa ne mozete ni potrefit plodne dane.A takode imam bliske prijatelje koji takode s njim radi i tako isto dolaze kuci a on vec ima 3 djece bukvalno odmah mu zena ostane trudna
    Tako da mi i te nade padaju u vodu
    Imam ogroman pritisak vjerovatno i zbog toga
    Preplacem svaki put kad dode M cijeli dan😔


    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Sretno Peggy95 nadam se da ces uskoro ugledati plusic ❤

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Hvala andreaam 😊 koliko dugo si koristila med i cuvarkucu? Ja sam pojela 2 teglice toga 🤣 

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja sam ti s muzem isla na sezonu da radimo na moru. Od 6.mj smo pokusavali i pratili te navodne plodne dane ali bi svaki mjesec na kraju dobila. Nekad je kasnila nekad ranila a ja bila sve ocajnija. Kad smo stigli natrag kuci sredinom 10.mj odlucila sam otici kod ginekologa da vidim sta se dogadja. Na pregledu mi je rekao da imam PCOS i jasno sam mogla vidjeti 4-5 onako malo vecih cista. Sva sam pala u depru jer mi je i on rekao da postoji mogucnost da cu imati problema sa zacecem ali da mu se javim da krenemo sa terapijom ako kroz godinu ne uspijemo. Uradio mi papa test a ja otisla kuci uvjerena da cu se nacekati dok docekam bebicu. Dosli mi nalazi za nekih 10ak dana gdje mi je nadjena bakterija trichomonas i dao mi vaginalete. Ja sam u medjuvremenu uzimala tu cuvarkucu i pila caj od onih pregrada oraha. Kako je menga trebala doci za par dana odlucila sam sacekati pa cu kao krenuti sa vaginaletama kad prodje. Nekako sam se nadala da sam mozda ipak trudna jer smo imali odnos dan prije ovulacije i znam da je bila jer sam je bas osjetila. Menga srecom nije nikad stigla, testic pokazao plus ❤. Nadam se da ce te moja prica bar malo ohrabriti. Vjeruj da nista nije nemoguce i da ta dijagnoza koju imas ne znaci nista. Uzivaj sa svojim muzem i nastavi sa sto vise tih prirodnih preparata a plusic ce doci

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Ajme divno 😊😊 mi smo isto mladi, ja imam 24 a muz 26god
    Pokusavamo godinu dana, no u 5mj mi je doktor rekao da ja imam pcos i da nemam redovne ovulacije koje nisu kvalitetne i da ne smijemo raditi na bebi dok on ne kaze da nebi doslo do spontanog 😭 u 8.mj mi je rekao da se mozemo baciti na posao i tad sam ppcela koristiti lh trakice da vidim jel ovulacija prisutna i hvala bogu tu je svaki mjesec 😁 prekjuce sam imala ovulaciju i bila je dosta bolna…imali smo odnose svaki ili svaki drugi dan za vrijeme plodnih dana, nadam se da ni ja necu dobiti 😁🤞

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Drzimo fige, javi se 🍻

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • 26071977

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok, ja ih konzumiram i mogu ih preporučiti za pms, bolne i ne redovite menstruacije, za ostalo mislim da ako je sve regulirano (normalno) ne bi trebalo biti nikakvih zapreka😊. Sretno! 

  • metaxa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam ih koristila dugo. Dosta su mi pomogle kod cisti,  sada planiram trudnocu. Odlicne su kao priprema, nadam se najboljem❤

  • Tinica12

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pijem ih tjesan dana na preporuku frendice koja je nakon 9 mjeseci pokusavanja,nakon dvije bocice femisana oatala trudna. E sad,dal je do femisana ili neceg drugog neznam,ali ona tvrdi da je sigurno od njega

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Tinica12

    Pijem ih tjesan dana na preporuku frendice koja je nakon 9 mjeseci pokusavanja,nakon dvije bocice femisana oatala trudna. E sad,dal je do femisana ili neceg drugog neznam,ali ona tvrdi da je sigurno od njega


    jaaao kako je ovo divno za vidjeti <3

    ja evo udaram drugu boćicu.. sluzi koje inače nemam sad je imam čak i u ne plodnim danima :)

    pila sam sve i svašta i jedino kod femisana vidim da je nešto bolje :) sad se samo druge kockice trebaju složiti :)
    koliko dugo si trudna?

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.