Duphaston za čuvanje trudnoće

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nac

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage curke nova sam i dobro bi mi dosla rijec utjehe…naime nakon nekoliko neuspjelih trudnoca eto mene u 5 tj…beta plus 59,6 nakon dva dana kasnjenja…nakon toga nakin dan i pol 66..dobila duphaston za cuvanje i sutra opet vadit betu…jel moguce da je rano i da organizam jos radi svoje s obzirom da mi je od zadnje m 35 dana??moguce da je ovulacija kasnila? I dali je moguce da od duphastona grudi prestaju bolit? Digit test mi pokazao da je od zaceca 1-2 tj…

    Nac

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    ja sam zbunjena tvojim postom, ne kužim ga…rano od čega? sad si u 5 tjednu trudnoće?

    [lilypie.com]

  • Nac

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    5 tjedan ak racunamo od zadnje menge…neznam jel rano pa da mi beta bude tako mala…jel ginic mi kaze da tesko da je to normalna trudnoca..sutra bi trebala bit dupla ak se ne varam…dakle dva dana kasni menga beta 59..dan i pol kasnije 66…sutra cekam..

    Nac

  • Avatar shimmer

    shimmer

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    bilo bi puno bolje da je s 59 narasla na više, kao što si i sama rekla, ali sad ti ne preostaje ništa nego čekati sutra i misliti pozitivno.

    držim fige da je mrvica dugo putovala i malo se kasnije ugnijezdila 

    jesu li utvrđeni uzroci gubitaka prijašnjih trudnoća?

    If you want something you've never had, you've got to do something you've never done.

    [lilypie.com]

    https://docs.google.com/document/d/1jDrcvWI8Dx7u9TX6dS7SdxlXXtsNbqakrh7M5-rxlMA/edit?usp=sharing [docs.google.com]

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    a ja vjerujem da si trudna i kao što shimmer kaže, da se malo kasnije ugnjezdila
    držim fige

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.