Donacija sperme

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Predrag

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Kolika je zainteresovanost za donaciju ? Lično bi volio biti donator normalnoj, zdravoj osobi

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Jel sijes sjeme prirodnom metodom ili drkica u casicu?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Predrag

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Jel sijes sjeme prirodnom metodom ili drkica u casicu?


    Isključivo po protokolu klinike, a to za drkicu vjerovatno ti je tata radio drkicu u čašicu i uz čašicu pa si ispao takav kakav jesi komičan !!!

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ako su ti spermici kao sto ti je odgoj, bojim se da ti neces oploditi ni noja….nego pitam za drkicu jer upravo to jeste protokol klinike.  Sta si mislio, da ces svoj ferish oplodjavanja nepoznatih zena lijeciti po forumima, nudeci se zenama koje se bore godinama….a sta fali pravit djecu uz koju casicu? 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Predrag

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Ako su ti spermici kao sto ti je odgoj, bojim se da ti neces oploditi ni noja….nego pitam za drkicu jer upravo to jeste protokol klinike. Sta si mislio, da ces svoj ferish oplodjavanja nepoznatih zena lijeciti po forumima, nudeci se zenama koje se bore godinama….a sta fali pravit djecu uz koju casicu?


    Tata ti je oplođavao “nojicu”  pa bi bilo dobro da izvučeš glavušu iz pijeska i ponovo pročitaš moje postavljeno pitanje.  

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Predrag

    SAYURI

    Ako su ti spermici kao sto ti je odgoj, bojim se da ti neces oploditi ni noja….nego pitam za drkicu jer upravo to jeste protokol klinike. Sta si mislio, da ces svoj ferish oplodjavanja nepoznatih zena lijeciti po forumima, nudeci se zenama koje se bore godinama….a sta fali pravit djecu uz koju casicu?

    Tata ti je oplođavao “nojicu” pa bi bilo dobro da izvučeš glavušu iz pijeska i ponovo pročitaš moje postavljeno pitanje.


    Citam vjeruj i ne mogu da vjerujem sta treba da ti se desava u glavi, kakva psiha moras biti da dodjes medju zene na forum i nudis spermu i pri tome se izrazavas ko ulicar i ocekujes da bi neko nekada htio tvoju DNK….da zene hoce dijete sa svakakvom budalom ne bi se ti morao nuditi, takvih koliko hoces…i jos djaba ne moras placati klinikama…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Predrag

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Predrag

    SAYURI

    Ako su ti spermici kao sto ti je odgoj, bojim se da ti neces oploditi ni noja….nego pitam za drkicu jer upravo to jeste protokol klinike. Sta si mislio, da ces svoj ferish oplodjavanja nepoznatih zena lijeciti po forumima, nudeci se zenama koje se bore godinama….a sta fali pravit djecu uz koju casicu?

    Tata ti je oplođavao “nojicu” pa bi bilo dobro da izvučeš glavušu iz pijeska i ponovo pročitaš moje postavljeno pitanje.

    Citam vjeruj i ne mogu da vjerujem sta treba da ti se desava u glavi, kakva psiha moras biti da dodjes medju zene na forum i nudis spermu i pri tome se izrazavas ko ulicar i ocekujes da bi neko nekada htio tvoju DNK….da zene hoce dijete sa svakakvom budalom ne bi se ti morao nuditi, takvih koliko hoces…i jos djaba ne moras placati klinikama…


    Ti si idiot ali onaj sa sertifikatom ! Pa debilčino šta ti radiš na ženskom forumu ? Sigurno drkaš kurac negdje u kancelariji o državnom budžetu i ovda tipkaš. Psiho si ti  jer da nisi znao bi suštinu moga pitanja. Ali evo da ti objasnim kada ti je mozak samo težine 2 grama pa nisi u stanju. Ja sam pitao  kolika je zainteresovanost za donaciju i napisao sam konstataciju da bi volio biti donor a nisam napisao tražim ženu da je oplodim! Kretenu to su dvije različite stvari

  • Predrag

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Predrag

    SAYURI

    Predrag

    SAYURI

    Ako su ti spermici kao sto ti je odgoj, bojim se da ti neces oploditi ni noja….nego pitam za drkicu jer upravo to jeste protokol klinike. Sta si mislio, da ces svoj ferish oplodjavanja nepoznatih zena lijeciti po forumima, nudeci se zenama koje se bore godinama….a sta fali pravit djecu uz koju casicu?

    Tata ti je oplođavao “nojicu” pa bi bilo dobro da izvučeš glavušu iz pijeska i ponovo pročitaš moje postavljeno pitanje.

    Citam vjeruj i ne mogu da vjerujem sta treba da ti se desava u glavi, kakva psiha moras biti da dodjes medju zene na forum i nudis spermu i pri tome se izrazavas ko ulicar i ocekujes da bi neko nekada htio tvoju DNK….da zene hoce dijete sa svakakvom budalom ne bi se ti morao nuditi, takvih koliko hoces…i jos djaba ne moras placati klinikama…

    Ti si idiot ali onaj sa sertifikatom ! Pa debilčino šta ti radiš na ženskom forumu ? Sigurno drkaš kurac negdje u kancelariji o državnom budžetu i ovda tipkaš. Psiho si ti jer da nisi znao bi suštinu moga pitanja. Ali evo da ti objasnim kada ti je mozak samo težine 2 grama pa nisi u stanju. Ja sam pitao kolika je zainteresovanost za donaciju i napisao sam konstataciju da bi volio biti donor a nisam napisao tražim ženu da je oplodim! Kretenu to su dvije različite stvari


    I da zaboravio sam ti napisati SELJAČINOOOO

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Predrag

    Predrag

    SAYURI

    Predrag

    SAYURI

    Ako su ti spermici kao sto ti je odgoj, bojim se da ti neces oploditi ni noja….nego pitam za drkicu jer upravo to jeste protokol klinike. Sta si mislio, da ces svoj ferish oplodjavanja nepoznatih zena lijeciti po forumima, nudeci se zenama koje se bore godinama….a sta fali pravit djecu uz koju casicu?

    Tata ti je oplođavao “nojicu” pa bi bilo dobro da izvučeš glavušu iz pijeska i ponovo pročitaš moje postavljeno pitanje.

    Citam vjeruj i ne mogu da vjerujem sta treba da ti se desava u glavi, kakva psiha moras biti da dodjes medju zene na forum i nudis spermu i pri tome se izrazavas ko ulicar i ocekujes da bi neko nekada htio tvoju DNK….da zene hoce dijete sa svakakvom budalom ne bi se ti morao nuditi, takvih koliko hoces…i jos djaba ne moras placati klinikama…

    Ti si idiot ali onaj sa sertifikatom ! Pa debilčino šta ti radiš na ženskom forumu ? Sigurno drkaš kurac negdje u kancelariji o državnom budžetu i ovda tipkaš. Psiho si ti jer da nisi znao bi suštinu moga pitanja. Ali evo da ti objasnim kada ti je mozak samo težine 2 grama pa nisi u stanju. Ja sam pitao kolika je zainteresovanost za donaciju i napisao sam konstataciju da bi volio biti donor a nisam napisao tražim ženu da je oplodim! Kretenu to su dvije različite stvari

    I da zaboravio sam ti napisati SELJAČINOOOO


    E jbg, i mene nekada nervira ta opcija sto ne mozes dodati tekst naknadno pa moras dva posta….nego vidim i pritisak ti se dize jednako brzo kao i sav taj neispucani testosteron, a zivcani spermici ne znaju naci put do jajne stanice….pitanje ti je jasno ali valjda ti je jos jasnije kada ti ljudi citaju postove , zainteresovanost definivno nije na tvojoj strani…eto odgovora, a sto se mene tice, ja sam ti tu suprug od jedne forumasice pa je malo spijuniram sta pise o nasem seksualnom zivotu, sta cu, imam i ja neke perverzne potrebe kao i ti, trebao bi me shvatiti….

    Ono sto mi je enigma jos uvijke je tvoje iskustvo sa spontanim pobacajima, vidim da dijelis i tamo savjete…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Predrag

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Špijuniraš suprugu sram te bilo !
    Da djelim savjete jer dobar savjet je nekada zlata vrijedan!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.