Dječji doplatak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marinakulas

    marinakulas

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz mame! Rodila sam prije 4mj. i htijela bih ostvariti dijeciji doplatak…Zivimo u zg.,troclana obitelj…zanima me sve u vezi ove teme…di trebam ici i sto napraviti za podnosenje zahtijeva?Uvijeti za stjecanje prava,svota doplatke? Sve sto znate,svaka mi je iformacija dobro dosla.Hvala!

  • Avatar Tara

    Tara

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Ne znam gdje živiš, ali najbolje da se javiš područnom Zavodu za mirovinsko, nazoveš ih i pitaš. 
    http://www.obracun-placa.com/index.php/obavijesti/djecji-doplatak-doplatak-na-djecu-uvjeti-nacin-ostvarivanja-prava-potrebna-dokumentacija/ [obracun-placa.com]

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    mene zanima gdje moram podnijeti zahtjev obzirom da smo u Zg podstanari i imamo samo prijavljeno boravište?

  • 1001

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Mislim da je dovoljno što imate i prijavljeno boravište. U svakom slučaju slažem se sa Tarom, zovi mirovinsko. Sve što je potrebno za doplatak imaš detaljno objašnjeno na njihovim stranicama. www.mirovinsko.hr
    Sretno

  • eleazar536

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jeste li u potrazi za poslovni kredit? osobni zajam, kuća kredit, auto kredit, studentski kredit, debt consolidation kredita, unsecured krediti, poduzetnički kapital, itd .. Ili ste odbijen kredit od banke ili financijske institucije za bilo kojeg razloga. Mi smo privatni lenders, kreditiranje poduzeća i pojedinaca u niskom i pristupačne kamatnu stopu od 2% kamatne stope. ako je zainteresiran? Kontaktirajte nas još danas na (eleazardiaz536@gmail.com) i dobiti kredit danas
    Pozdrav,
    Eleazar Diaz investicija Team

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Je li kasno podnijeti zahtjev za djecji doplatak sad kad mi dijete ima godinu ipo dana? Znaci skroz sam zaboravila na to, vjerojatno smo izgubili pravo 😔
    Gleda li se na koliko je suprug prijavljen ili koliko mu sjeda na racun? 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.