dijastaza simfize nakon poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    hvala =))

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala draga!
    Neka je i tvojoj prijateljici sa srećom!!

      U ovakvim situacijama nema mjesta za igru, životi su u pitanju i poslje vrijeme nemoš vratit. Zato su tu doktori koji trebaju na vrijeme prepoznati i reagirati. Propusti se ne dozvoljavaju.

  • Avatar leana24

    leana24

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    mlada.mama


    Nije tu stvar slusanja njih sta pricaju i mog neposluha u radjaonici, nego je stvar njihovog propusta koji se nije smio dogoditi. Losa procjena  i forsiranje prirodnog poroda zbog disproporcija djetetove glavice i moje zdjelice. Da pojasnim, dijete se zaglavilo. 
    Evo nakon obilaska raznih ginekologa i slusanja njihovih misljenja kao i misljenja prethodnih i ortopeda, takodjer potvrdjeno mi je da je u mom slucaji prirodan porod nemoguc jer je u pitanju moje zdravlje. Ipak.mojoj djeci treba zdrava majka koja ce se brinuti za njih a ne bit prikovana za krevet.
    Dakle, ceka me carski.
    Drzi fige! ;)

    imam frendicu koja je isla na carski u osjeckoj i super je zadovoljna bila ( isto veelika beba)
    ja sam isla na carski 2x evo ceka me i treci i nemas se cega bojati, dapace, ne boli nista a oporavak je samo malo duzi. Sve je u glavi :*

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    mlada.mama


    Hvala draga!
    Neka je i tvojoj prijateljici sa srećom!!

      U ovakvim situacijama nema mjesta za igru, životi su u pitanju i poslje vrijeme nemoš vratit. Zato su tu doktori koji trebaju na vrijeme prepoznati i reagirati. Propusti se ne dozvoljavaju.

    Nema na čemu. Ma stalno je na nekim tabletama i prije trudnoće i sad opet, ali valjda će bar porod proći kako treba.

    Slažem se, propusti se ne dozvoljavaju, ali nažalost se događaju. Nadam se da će tebi ovaj puta proći sve kako treba. Kod mene je napravljeno puno propusta pa je moje dijete ispaštalo i jedva ostalo živo samo zato što je doktoru bitnije uvaliti guzicu u političku fotelju umjesto voditi trudnoću i porod kako treba i boli ga briga što je nečiji život u pitanju. Znam da nije tema, ali kad si spomenula doktori- propust, odmah sam reagirala.

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Slažem se, sve je u glavi!

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Slažem se!! =)

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Da podignem temu.. 
    Ima li koga sa jakim bolovima u simfizi?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.