dexamethason 12mg

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sabinaa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Zdravo svima, vec 3dana minje kako sam u 34 sedmici trudnoce, propisane su mi dexamethason inekcije za razvijanje bebinih pluca od 12 mg ali mi nije napisala dal primam inekcije dan za danom ili da prodje jedan dan pa da onda primim drugu, a ove u ambulanti neznaju :) a problem je sto ginekolog koji dolazi u dom zdravlja dolazi 1x u 2 sedmice,koga god pitam primao je dan za danom, ali nisam nikog nasla da je dobijao dozu od 12 mg pa dali je mozda neka od vas bila u ovakvoj situaciji L. P

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Najbolje da nazoves rodiliste pa upitas tamo. Ili nadi gdje radi ginekolog koji ti ih je propisao pa nazovi njega..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.