Davanje rehidromixa

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tochkica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok mame! Imam bebu od godinu dana i ima proljev pa mu trebam dati rehidromix, no on ga nikako neće piti.
    Ni s okusom banane, ni u čaju od šipka, skoro sam sve bočice, flašice i čaše probala, popije guc i onda više neće ni primirisati. Jedno veče sam mu uspjela u snu malo po malo dati, no vie ni to ne pali. Želi piti vodu i ništa drugo, čak dosta pije, no to nije dovoljno :/
    Ima netko savjet tko je imao ovakvih tegoba s rehidracijom?
    Hvala unaprijed

  • Avatar bigica

    bigica

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Jesi mu probala mozda dati HIPP ORS sokice za rehidraciju? Imas od mrkve i jabuke za kupiti u ljekarnama. Posavjetuj se naravno najprije s pedijatrom ili ljekarnikom posto je vikend… Hvala Bogu mi nikad nismo morali koristiti nista za rehidraciju ali frendica mi je rekla za taj Hippov Ors koji je njoj njen pedijatar preporucio kad je njena curica imala problema. Sretno ❤

    Misica je stigla 17.10. 2014. :)
    Frajer je stigao 30.12. 2016. :)

  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje drage mame,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]    
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]    
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.