Dobitnici autosjedalice i tricikla za dijete!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mamax4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Naša se Ema vozi u već trošnoj i pokidanoj sjedalici. U njoj su se vozili i brat i sestre prije nje. Ova sjedalica bi bila Ferrari u usporedbi sa starom. ;-) Nekome će biti lijep poklon.

    Trebamo slušati svoju djecu, mogu nas naučiti tko smo zapravo.

  • ivancica1987

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Autosjedalica bi nam dobrodoslada nas djecacic se ima u cemu vozikati

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Moja mrvica ce uskoro prerasti “jaje” pa bi nam sjedalica vecih dimenzija sjela kao slag na tortu i jos visnjica sa cokolanim preljevom na tom slagu  Nadam se da nas ovaj put sreca nece zaobici!

  • Nella7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Joooj mi bi bili prepresretni kad bi osvojili biciklic pod borek….posto je nas braco svoj potrgao od silne voznje 

  • Avatar Melly

    Melly

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    S obzirom na naša primanja koja imamo nažalost ne mogu svojoj princezi priuštiti kvalitetnu sjedalicu,nego neku koja se nađe na akciji po dućanima ovako. Kad bismo dobili autosjedalicu puno bi nam značilo,da se i moja curica može siguno voziti u autiću.

    Melly

  • Avatar Melly

    Melly

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Melly


    S obzirom na naša primanja koja imamo nažalost ne mogu svojoj princezi priuštiti kvalitetnu sjedalicu,nego neku koju ćemo  naći na akciji po dućanima ovako,a uskoro će nam zatrebati. Kad bismo dobili autosjedalicu puno bi nam značilo,da se i moja curica može siguno voziti u autiću,
    Hvala <3

    Melly

  • Avatar tripleL

    tripleL

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Bilo koja od ove dvije prekrasne nagrade bi nam dobro došla,jer nam je oboje potrebno a s obzirom da mi dragi ne radi ,bilo bi i odlično rješenje za naš i tako siromašni budžet ,držimo si palčeve da ovaj put i mi nešto osvojimo!

  • PEPE4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sobzitom da čekam drugu bebu , nova sjedalica bi nam došla kao naručena !!!!

  • stella9

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    I ja cekam isto drugu bebu i jos malo pa ce se roditi, tako da jos jedna sjedalica bi nam super dosla!!!!

  • Avatar iv000

    iv000

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    jako bi se obradovala moja curica lijep poklon za Božic

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.