Da li mogu ostat trudna

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Menstruaciju sam dobila 30.8 i trajla je 3 dana.Treci dan sam imala odnos(nismo se cuvali).Da li mogu ostati trudna?Imace imam ciklus svako 25 dana.
    Hvala vam unaprijed

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Osobno ne vjerujem da bi mogla ostati T u tom periodu i s obzirom koliko ti traju ciklusi.
    O ti je sigurno ranije, ali ne tako rano.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cao imam jedno pitanje .
    Decko i ja smo imali odnose dva dana pred plodni dani koristili smo zastitu i zavrsio je u njemu,zatim se obrisao maramicom i nastavili smo bez zastite zavrsio je vani ,pa me zanima jel moguca trudnoca jer smo drugi put bez zastite ,cula sam da spermi mogu ostati u kanalu od prvog zavrsavanja pa me zanima drugo misljenje jer sam jako zabrinuta ,mislim jos uvek ne zelimo decu za sada.

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Aleksandra55

    Cao imam jedno pitanje .
    Decko i ja smo imali odnose dva dana pred plodni dani koristili smo zastitu i zavrsio je u njemu,zatim se obrisao maramicom i nastavili smo bez zastite zavrsio je vani ,pa me zanima jel moguca trudnoca jer smo drugi put bez zastite ,cula sam da spermi mogu ostati u kanalu od prvog zavrsavanja pa me zanima drugo misljenje jer sam jako zabrinuta ,mislim jos uvek ne zelimo decu za sada.


    Teoretski je moguće zatrudniti na taj način, no mi smo tako 5 godina i nikad se nije dogodila trudnoća a kada smo htjeli trudnoću ostala sam odmah prvi mjesec trudna🥰
    Tako da mislim da se ne trebaš previše brinuti, ali u slučaju izostanka menstruacije napravi test

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Aleksandra55

    Aleksandra55

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cao opet ja 
    Opet jedan problem 
    Ovako 3 dan plodnih dana sam imala nezasticen odnos pritom nije zavrsio u meni vec vani ,ali je rukom uzeo tu spermu i prstima stavio u meni ( izvinite na izrazu bukvalno je sve sakupio rukom i prstima stavio u meni)
    Da napomenem to je u vreme plodnih dana treci dan je plodnih .Pa me zanima kolike su sanse za trudnocom i da li uopste postoje sanse imali razloga panici i tableti .Hvala unapred

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Moguće je jer je dovoljan samo jedan spermij..

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kk1109

    kk1109

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    Aleksandra55

    Cao opet ja
    Opet jedan problem
    Ovako 3 dan plodnih dana sam imala nezasticen odnos pritom nije zavrsio u meni vec vani ,ali je rukom uzeo tu spermu i prstima stavio u meni ( izvinite na izrazu bukvalno je sve sakupio rukom i prstima stavio u meni)
    Da napomenem to je u vreme plodnih dana treci dan je plodnih .Pa me zanima kolike su sanse za trudnocom i da li uopste postoje sanse imali razloga panici i tableti .Hvala unapred


    Ako ne radite na bebi dobro bi ja njemu bukvicu ocitala da tako nesto napravi
    Moguce je kako ne…kako ti Lana kaze 1 je dovoljan da zalute i eto ti bebaca 

    🙋‍♀️- 27
    🙋‍♂️- 30
    4/2022 18 tt. naš mali anđeo _ Noa 🙏🏻🕯😇
    6/2022 ➕️ ❤🤞🌈
    18 DPO - beta 1086 🤗 /22 DPO- beta 5522🥰
    7/2022 kuca nam srceko 🤗❤️
    Stiže nam dečko 💙
    11.02.2023. Niko 👶💙
    Ta Bogu ništa nije nemoguće! ( Lk 1,37) 🍀

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.