Da li je neko koristio INOFOLIC??

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Grizli

    Matea oprosti ne znam koliko godina imas, al nakon 2 godine tebi gin preporuci samo inofolic i folnu??? Nakon 1 godine trebala bi imat komplet obradu i muz isto osim ako nisi mladja od 25.


    Mozda ce vam smijes o zvucati ali imam 21,a suprug 25…  I stvarno jako zelimo bebu ali eto samo mi je to dala gin i rekla da dodjem za 3 mj na kontrolu… 😔😢

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ne ne zvuci smijesno zasto bi bilo smjesno svatko od nas ima pravo zeljet bebu kad za to osjeti potrebu. S obzirom na godine normalno je do 2 godine ako su redoviti nezasticeni odnosi u plodnim danima. Al preko 2 godine vec bi trebala neku obradu imati. Vjerojatno ti je zato i dala inofolic i folnu jer si mlada pa kao ima vremena. Al jel ti imas policisticne jajnike, problema sa inzulinom, stitnjacom? Jesu ti uredne menstruacije? 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Sad cu pokusa u kratkim crtama vam sve reci… Do nedavno sam bila kod doktora i od njega sam se prebacila kod druge doktorice bas zbog toga sto sam ja njemu uvijek govorila kako zelimo bebu a nikako, vec 2 godine… I cak mi je govorio da sam potpuno zdrava samo sto je bio problem sto mi menstruacija nije redovita varirala je od 33 do cak 94 dana..  I sada 11.3 kada sam prvi puta dosla kod doktorice, rekla mi je da imam policisticne jajnike, i rekla sam da mi je suprug sad krenuo raditi po terenu, (Njemačka, Irska) sa firmom…i rekla je da cemo pokusa sa ovime pa da dodjem za 3 mj na kontrolu (bitno da menstruaciju dovedemo u donekle normalno stanje dok njega nema) … Rekla sam joj da sam si kupila maybe baby mikroskop za pracenje ovulacije (rekla mi je da je to bacanje novaca) i da sam pila ulje noćurka kapsule 3 mj … 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Samo imam ne redovitu menstruaciju i nedavno sto sam saznala policisticne jajnike 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ok, onda ti inofolic zaista moze pomoc da reguliras cikluse. Probaj si kupiti lh trakice da utvrdis kad imas i dal imas ovulaciju redovito. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hocu, hvala na savjetu 🙂

  • Avatar Belaaa

    Belaaa

    Broj poruka: 1246

    Prijavi adminu

    Zaninteresirana sam za taj infolic recite mi dali se moze piti uz pranatals kapsule i ostale vitamine maticnu mljec itd , probsla bi i sa tim ?? Ako tko ima iskustvaaa🙂

    Ja38g moj43g
    Sa 35g prva pri. trudnoca spontani kiretraza pataloski sve ok trombofilija ok 3g pokusavanja sa 37g krecemo u ivf 2019do 2020/5 neuspijeli Kbc Split njemu sve ok meni utvrdjen sterlititet amh 7,14pa 2,61pa 3,61pijem trave Ramize ostvarena prva trudnoca 8/20 sve ok 1,2uzv 3uzv na plodu anomalije ☹️ 3.11Zg pregled dok Hafner za fetalnu medicinu,7.11 prekid trudnoce radi veliki malformacija izgubili nasu bebicu💔😪🙏Desila se spontana trudnoca nakon svega❤️🙏Mola kirtaža💔

  • nina001

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

     I ja sam imala policisticne jajnike…pila sam na preporuku doktora Gynositol prasak a to ti je slicno sto i ovo tvoje i folnu i nakon 2 mjeseca ostala trudna …tako da odmoc ne moze ,samo pomoc ;) 

  • majamaja88

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Caoo devojke, 
    Bogu hvala trudna sam 5 nedelja!
    Pila sam inofolak 3 meseca po 2 kesice dnevno,ujutru i uvece!
    Imam policisticne jajnike! Meni je pomoglo uz 5 tableta FEMARE!
    JESU MALO SKUPLJI LEKOVI ALI PREPORUCUJEM!

  • Avatar m_m

    m_m

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

     Pozz cure, dali imate jos neka iskustva sa inofolicom? 
     Pocela sam ga piti i od iduceg mj. pocinjem uzimat klomifen, planiramo induciranu ovulaciju + tempirani odnosi.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.