Da li je neko koristio INOFOLIC??

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Taške

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Inofolic najbolji prasak na svijetu.. Nisam mogla ostati trudna 12 godina.. Pila ga 3 mjeseca 2x1 na dan, ostala trudna 4ti mjesec.. Sve preporuke za inofolic. Pijem ga i dan danas..

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Taške

    Inofolic najbolji prasak na svijetu.. Nisam mogla ostati trudna 12 godina.. Pila ga 3 mjeseca 2x1 na dan, ostala trudna 4ti mjesec.. Sve preporuke za inofolic. Pijem ga i dan danas..


    Pozdrav!
    Da li se on dobiva na recept ili kako? Koja je cijena?

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Taške

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    STratinčica123

    Taške

    Inofolic najbolji prasak na svijetu.. Nisam mogla ostati trudna 12 godina.. Pila ga 3 mjeseca 2x1 na dan, ostala trudna 4ti mjesec.. Sve preporuke za inofolic. Pijem ga i dan danas..

    Pozdrav!
    Da li se on dobiva na recept ili kako? Koja je cijena?


    Pozdrav! 
    Može se kupiti u slobodnoj prodaji. Sto se tice cijena sve zavisi od toga koliko “izlazi” u nekoj apoteci. Ja sam u Prnjavoru u dvije apoteke u razmaku od 2 kilometra kupila u jednoj po 55 KM, a u drugoj po 37 KM.. 😊😊 Pijem ga vec cetiri mjeseca.. Imala sam mjesec dana pauze jer sam “umislila” kako ne pomaze, pa kada sam ostala trudna a skontala da su mi ostale tablete ukljucene tek naknadno (kada sam vec bila trudna) onda sam “mucnula” glavom i shvatila da mi je on pomogao i omogucio mi da poslije 12 godina ostvarim trudnocu, a i sam doktor Milic mi je na privatnoj klinici Jelena (koja je najbolja kod nas, barem trenutno) odmah rekao da je odlicno sto sam koristila Inofolic i da nastavim sa njim.. Bas juce mi je svekar kupio 2 paketa. Jedan paket bude za 15 dana, dakle dva mjesecno, ako pijes 2x1 dnevno na 12 sati, sto je najbolje.. 😁😁

  • Avatar Vannov

    Vannov

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Heej ja sam ti ga pila pola godine i nista iskreno..Imam policisticne jajnike i ovulacije su mi lutajuce..Meni je gin prepisao CHIROFOL 500..Radila sam test pokazo mi je 1+2 tjedna tako da se nadamo da ce sve biti dobro..

  • zannci

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam citala sve komentare od pocetka i vidim da skoro sve imate pozitivnu recenziju na inofolic. Mene sad zanima jel netko od vas mozda pio i Chirofol 500 pa da je zamjenio Inofolicom s obzirom da je moja doktorica meni preporucila Chirofol 500. Zanima me jesu li po ucinku isti? Takoder su mi rekli da imam mikrocisticne jajnike i da nije nista strasno, ali unazad godinu dana zarucnik i ja se nadamo bebici pa bih htjela znati hocu li imati isti efekt s inofolicom. Jer cjenovno, Chirofol 500 je dosta skuplji.

  • nela1208

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Taške

    Inofolic najbolji prasak na svijetu.. Nisam mogla ostati trudna 12 godina.. Pila ga 3 mjeseca 2x1 na dan, ostala trudna 4ti mjesec.. Sve preporuke za inofolic. Pijem ga i dan danas..


    Hej bok,a koji je razlog bio da nemozes ostati trudna,ako nije tajna? I ja imam problema s zacecem,i dobila sam.inofolic,i nadam se da ce pomoci. Kod mene je problem policisticni jajnici,i izostanak ovulacije. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.