Da li je moguće zatrudnjeti u ovom razdoblju???

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Molim Vas
    Imam četvoro djece i uvijek redovit ciklus od 26 do 28 dana,42 su mi godine.Zadnju mengu sam imala 15.04 i jos uvijek ne dolazi.Nismo se cuvali,zelimo  bebu a test urina bio negativan do 25.05,beta hcg takodjer.Bila kod ginekologa i nije uocio zametak ali je endometrij zadebljan 17mm.Zanima me da li netko zna da li sam mogla zatrudniti onih dana kada sam trebala dobiti redovitu mjesecnicu i da je to razlog negativnih testova,mozda preuranila na testiranje,mislim ako je rana trudnoca u pitanju.Unaprijed hvala svima :)

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Napravi test urina još jednom za 1-2 tjedna i odi od gin za neka 4 tjedna tad bi već trebalo srce kucati ako je to to. :) želim puno sriice i javi hehe

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Puno hvala i javim se svakako :*
    U kasnjenju sam vec 16 dana :)

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Zani.a me da li je netko imao slicnu situaciju kao sto je ova moja,ako ima zamolila bi da se javi.Hvala svima :)

  • Sandrah

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    PaulaPerkovic

    Napravi test urina još jednom za 1-2 tjedna i odi od gin za neka 4 tjedna tad bi već trebalo srce kucati ako je to to. :) želim puno sriice i javi hehe


    Jel mislis da cekam jos 4 tjedna za dr-a ili do naredne mjesecnice,osnosno onda kad treba doci? Vidim da si jos u tjeku trudnoce i imas sve svjeze informacije,ja skoro da sam zaboravila sve too :D .Hvala

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.