Cyclotest

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • megibozic27

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Postovanje zene.. 
    Suprug I ja radimo na tome da dobijemo djete vise od 3 mjeseca tek sad mi kasni 4 dana . Inace mi je redovan ciklus znam dobit mengu dan ranije cak.  
    Ne bojim se ako jesam nego me samo zanima iskustva s ovim  cyclotest? I da li je rano uradit test ako 4 dana kasni ili moram jos pricekat..? 

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Napravi test 😀

  • megibozic27

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Neispravan test nista ne pokazuje ni jednu crticu nista.  
    Morat cu ponovo . 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Pozdrav.. Moj savjet ti je ako imas mogucnosti tj Miler u blizini da kupis njihove trakice … Kostaju 13 kn dvije su u pakiranju.  Meni su osobno bile super i pozitivne 3 dana prije ocekivane M a i dosta zena s foruma ih hvale… Sretno..




    [lilypie.com]

  • megibozic27

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Radila sam ispalo je negativno kupila sam neki primatest u ljekarnoj. Prvi je bilo neispravan sad negativan 
    Poci cu ja sutra izvaditi nalaz pa cu znat sta se desava . Strah me samo da nije neka bolest .
    Jer ne curi menga cist mi je ulozak. Ima malo iscjedka al uredan je ne vidim promjenu. 
    Ja sam prije 2011 imala trudnocu al je bila vanmatericna al Isla sam na kontrole itd oppravila sam se dobro I nisam imala nikakvi problema . Nadam se samo da nije nista strasno. 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Megi bit ce sve ok… Nekad kasni M zbog stresa hormona ili tako nesto.. Drzim fige da bude sve ok….




    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.