ClearBlue testić!!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu
    Bok cure! Prošlo je 12 dana od odnosa koji je bio u mojim plodnim danima, sad dan prije ovulacije ili sam dan ovulacije, nisam sigurna. Koristili smo kondom kao zaštitu te se pobrinuli da ne pukne kao što nije i sperma je bila tamo gdje je i trebala biti na kraju odnosa no moj ginekolog mi je preporučio da za svaki slušaj napravim test pošto mi je bila ovulacija pa da budem sigurna jer mu ja nisam.vjerovala kad je rekao da su šanse vrlo male i da nisam sigurno trudna i rekao je da 12 dana od odnosa napravim test. Napravila sam dva ClearBlue testa i oba su bila negativna i 1 First Sign kojeg sam napravila 10 dana od odnosa i on je bio negativan. ClearBlue moje frendice sve koriste i uvijek im je točno rekao plusić ili minus jer do 5 dana prije menstruacije može očitati  Meni su još 3 dana do menstruacije  što mislite trebam li ga ponavljati?
  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    To je od danas, znači 3 dana prije menstruacije 

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    I ispričavam se ako već ima tema o ovom testu ili slično ovome  nova sam ovdje 😀

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Inace gin.kazu da se priceka da M zakasni, ali ajde.
    On ti rekao da su vrlo male sanse, napravila si 3 testa, od toga 2 koja se rade i 5 dana prije, a ti 3 dana prije, svi od reda negativni, a kazes da ti je prijateljicama tocno pokazao rezulrate?!
    Ne, ne moras ga ponavljat, nisi trudna.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Inace gin.kazu da se priceka da M zakasni, ali ajde.
    On ti rekao da su vrlo male sanse, napravila si 3 testa, od toga 2 koja se rade i 5 dana prije, a ti 3 dana prije, svi od reda negativni, a kazes da ti je prijateljicama tocno pokazao rezulrate?!
    Ne, ne moras ga ponavljat, nisi trudna.


    Usporedba s prijateljicama. Mislila sam na to da sam zato uzela baš ClearBlue jer je njima uvijek točno pokazao svaki put (kad su bile trudne ) :)

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Definitivno nisi trudna,neces valjda posle svakog odnosa ubuduce raditi test?! 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Jedan sam napravila točno 5 dana do menge, a danas 3 dana do s tim ClearBlue da budem sigurna  

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Eni.6

    Definitivno nisi trudna,neces valjda posle svakog odnosa ubuduce raditi test?!


    Ma naravno da ne, ja sam htjela nakon odnosa za svaki slucaj uzet tabletu za dan poslije jer nismo bili sigurni jel iscurilo nesto mozda iako nije puknuo  ali mi je ginekolog rekao da su sanse vrlo male pa da napravim test da budem sigurna 

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Znaci ti mislis da je test ispravno pokazao samo ako je pozitivan, a ako nije mozda i nije tocno.
    Ma Mico moja nije bas tako lako ostat trudan! Je da ima svakakvih slucajeva, al vjeruj izolirani su!
    Puno je vise, nazalost, onih koji i doslovno dube na glavi nakon odnosa pa do T ne dolazi! 
    Ako se vec tako panicno bojis trudnoce i znas kad su plodni dani najsigurnija kontracepcija je apstinencija i nemas brige! 

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Samo mi je bila frka zbog plodnih dana pa sta bi bilo kad bi bilo pa sam si napravila kaos u glavi bez razloga 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.