Bolovi u stomaku

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Didi87

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage trudnice, mame i sve koje to uskoro zelite postati.
    Ja sam tek na pocetku 6 sedmica. Kod mene je to cudo veliko jer nisam mislila da mi se moze prirodnim putem desiti (muz pije terapije za pluca, a ja sam imala dvije operacije mioma). Sad je tu, iako tek na pocetku, ja sam jako sretna i nadam se da ce sve uredu biti.
    Malo me zabrinjavaju bolovi u donjem dijelu stomaka. Njih sam imala od samog zaceca, kad nisam ni znala da sam trudna. Da li je neko od vas imao iskustva sa takvim bolovima? Unaprijed hvala na odgovoru i veliki pozdrav za sve :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    to ti je sve normalno! ako bolovi nisu prejaki i ako nema krvarenja, nema razloga za brigu!
    čestitam!

  • Didi87

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tenci hvala ti puno, bas si me umirila :)))))))))

  • Avatar Tinka5

    Tinka5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja također od samog pocetka imam povremene bolove. Sad mi je 4 tjedna. Uglavnom bolovi mi se javljaju čim mi dodje potreba za wc, ako ne odem odmah piškit bolovi kao ludi prisutni. Povremeno nadutost i grčevi. Nadam se da nije ništa strašno i zabrinjavajuće.

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Tinka5

    Ja također od samog pocetka imam povremene bolove. Sad mi je 4 tjedna. Uglavnom bolovi mi se javljaju čim mi dodje potreba za wc, ako ne odem odmah piškit bolovi kao ludi prisutni. Povremeno nadutost i grčevi. Nadam se da nije ništa strašno i zabrinjavajuće.


    Moj ti je savjet da provjeris urin. Mozda imas upalu mjehura ili neku bakteriju. Bolje da se rijesi na vrijeme ako je to u pitanju 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ja sam bolove imala od 5 tjedna sve do 12tj, bili su dosta bolni ponekad i ucestali tako da sam stalno u panici bila, no sve ostalo je bilo u redu i sa 12tj je samo prestalo. Sve je individualno. Ja sam isto ludila tada i evo sve je proslo super

    [lilypie.com]

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Ja sam sad u 34. tt, a na pocetku sam osjecala grceve kao da cu dobiti menstruaciju, zato i bisam odmah radila test, nego tek nakon sto mi je debelo 8 dana kasnila, jer sam stalno imala osjecaj da ce doc. Dok ne krvaris sve je ok, jedino se slazem sa andreaam da provjeris urin i svakako papu ako nisi u zadnjih godinu dana. Bakterije su nezgodne u trudnoci. Sretno do kraja trudnoce😊

  • mucka

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok , saznala sam prije dva dana da sam trudna, menstruacija mi je kasnila 2 dana i napravih 3 testa, sva tri pozitivna. Naime, takoder imam grceve i malo me strah. Lovili su me taman pred “menstruaciju” (koja nije dosla), nakon 2 dana shvatila sam da je rijec o malo drugacijim bolovima. Tren me ne boli ili me samo boli donji dio leda, a tren imam grceve od slabijeg do jaceg intenziteta. Posto sam panicar, isla sam to guglati 😂😂 i naravno prepala se jos vise citajuci forume o pobacajima. Zanima me jesu li grcevi normalna pojava i nek mi netko kaze koliko traju?? Ono taman se ponadah bar cu se rijesit menstrualnih bolova kad ono 😑 cula sam od jedne mame da je ona uzimala brufen za vrijeme grceva, pa me zanima moze li se to?

  • Anchika

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    mucka

    Bok , saznala sam prije dva dana da sam trudna, menstruacija mi je kasnila 2 dana i napravih 3 testa, sva tri pozitivna. Naime, takoder imam grceve i malo me strah. Lovili su me taman pred “menstruaciju” (koja nije dosla), nakon 2 dana shvatila sam da je rijec o malo drugacijim bolovima. Tren me ne boli ili me samo boli donji dio leda, a tren imam grceve od slabijeg do jaceg intenziteta. Posto sam panicar, isla sam to guglati 😂😂 i naravno prepala se jos vise citajuci forume o pobacajima. Zanima me jesu li grcevi normalna pojava i nek mi netko kaze koliko traju?? Ono taman se ponadah bar cu se rijesit menstrualnih bolova kad ono 😑 cula sam od jedne mame da je ona uzimala brufen za vrijeme grceva, pa me zanima moze li se to?


    Ja sam ih imala na pocetku do cca 8-9 tt i bili su ko pred menstruaciju, gin. mi je rekao da je sve normslno dok nema sukrvice. U 6. tt sam isla na prvi pregled i cula se srcana aktivnost, do tada se ne moze detektirati. Sto se lijekova tice, najbolje izbjegavat, a osobito u prvom tromjesecju, ali pitaj ginekologa, Sretno😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.