Bolovi u jajnicima i donjem dijelu leđa

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    I kaj je najgore sad trebam za nekih 5-7 dana dobiti mengu i opet me boli. Do sada nikad ništa. Mene je sestra znala pitati pa kak znaš da buš dobila jer nju bole i križa i leđa i glava. Meni nije doslovno ništa osim sad opet tih bolova. Cure pazite da se ne prehladite jer ste onda u problemu kao i ja očito. :( 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    gujdolinomali

    Sorry nisam vidjela tvoj odgovor, da UZV je normalan. Jedino mi je rekla da mi je položaj jednog jajnika drugačiji (ne znam više koji). Drugačije je smješten, ali veli da ne bi trebala imati probleme zbog toga.


    Pozdrav. Sorry na uletu…Ako se tvoj odgovor odnosi na ovu “mozav” ne trudi se,  to je jedno od onih ko kad kinezi napadnu Klokanicu, nije stvarna korisnica, skužiš ih po tim čudnim potpisima, iskopiraju dio nečijeg odgovora samo…

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Bilo mi je malo čudno zbog tog natpisa. Hvala ti puno na upozorenju! :) 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    gujdolinomali

    Bilo mi je malo čudno zbog tog natpisa. Hvala ti puno na upozorenju! :)


    Np 😀,  sretno 😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.