Bolovi u jajnicima i donjem dijelu leđa

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nadam se I vjerujem da ces ostvariti svoje zelje :) Imam deckica jednog koji ce za 13 dana napuniti 5 mjeseci :))) Koliko ti ima curica godina? :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    6,5 godina :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    To je vec velika curica :)) Ja sam ostala trudna kad smo se vec pomirili s tim da necemo moci prirodno dobiti dijete, dosla na pregled kod ginekologinje I ona mi kaze da sam trudna 20 tjedana. Obe smo ostale paf. Zanijemila sam bila od srece. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Baš lijepo :). Sigurno je bila sreča do neba. Valjda budem i ja ponovno taj dan dočekala, curicu se primila iz prva na bračnom putovanju :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Da, ja nis dosla sebi jos dan nakon toga jer nisam mogla vjerovat da jesam trudna. Mislila sam da cu poletit od srece. Dvije godine nam je trebalo da zatrudnim. Kako proslo u Petrovoj? :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Karla26

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    U petrovu idem tek krajem mjeseca

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Sorry, ja sam onda krivo skuzila.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo ja sam nova i zanima me je li se kome ovo dogodilo. Deset dana prije menstruacije počeli su mi bolovi u jajnicima što mi je bilo jako čudno jer me nikad ništa ne boli (ili rijetko tipa 2 put u ovih 15 godina kolko imam menstruaciju). Dobila sam u subotu ujutro, a s time i upalu mjehura. Jupi, popila sam antibiotike. Mislila sam sad bude sve super, ali mene i dalje probada u donjem dijelu trbuha. Može li to biti upala? Bila sam kod ginekologice na pregledu u 9. mjesecu i sve je dobro, nemam ciste ni ništa slično. Ako koja zna što bi moglo biti ili je imala slično iskustvo nek se javi. Ginekologicu danas nisam uspjela dobiti, a ponedjeljak je daleko. 

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    UZV jajnika isto uredan? Ja sam luda vec s tim bolovima.

    baccarats [baccarats-online.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Sorry nisam vidjela tvoj odgovor, da UZV je normalan. Jedino mi je rekla da mi je položaj jednog jajnika drugačiji (ne znam više koji). Drugačije je smješten, ali veli da ne bi trebala imati probleme zbog toga.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.