Beta raste, a na uzv se nevidi nista

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sara1010

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage zenice, mame, cure.. Zanima me dali je ikoja imala slicnu situaciju kao ja da mi pomogne i da me smiri…
    19.04 mi je bila zadnja menga…Menga mi je kasnila 3 dana i napravila sam test. Test je bio pozitivan i za svaki slucaj ponovila sam ga jos dva puta, i svaki put pozitivan… narucila se na pregled kod privatnog gin. on apsolutno nista nije vidio i poslao me na vadenje bete.. i tako sam tjedan dana vadila betu svaka dva dana i bila je 211, 340, 410, 499.. isla sam na preglede izmedu toga i napravili su mi kiretazu, za dva dana beta je bila 780.. i rekli su mi da dodem u bolnicu da ce mi se napravit laparoskopija.. Napravili laparoakopiju ali nisu nasli izvanmaternicnu.. sutra dan su mi dali metotreksat i dan nakon sam radila betu koja je bila 800 i nesto, i onda sam opet dobila metotreksat i sada cekam da vidim kolika ce mi beta biti. HELP!!  Neznam sto da mislim, nitko mi nista ne govori a u bolnici sam vec 5 dana …

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    sara1010

    Drage zenice, mame, cure.. Zanima me dali je ikoja imala slicnu situaciju kao ja da mi pomogne i da me smiri…
    19.04 mi je bila zadnja menga…Menga mi je kasnila 3 dana i napravila sam test. Test je bio pozitivan i za svaki slucaj ponovila sam ga jos dva puta, i svaki put pozitivan… narucila se na pregled kod privatnog gin. on apsolutno nista nije vidio i poslao me na vadenje bete.. i tako sam tjedan dana vadila betu svaka dva dana i bila je 211, 340, 410, 499.. isla sam na preglede izmedu toga i napravili su mi kiretazu, za dva dana beta je bila 780.. i rekli su mi da dodem u bolnicu da ce mi se napravit laparoskopija.. Napravili laparoakopiju ali nisu nasli izvanmaternicnu.. sutra dan su mi dali metotreksat i dan nakon sam radila betu koja je bila 800 i nesto, i onda sam opet dobila metotreksat i sada cekam da vidim kolika ce mi beta biti. HELP!! Neznam sto da mislim, nitko mi nista ne govori a u bolnici sam vec 5 dana …


    Stvarno ne znam sto da ti kazem, jako mi je zao sto ti se ovo desava. No beta je premala da bi se ista vidjelo na uzv… Koliko vidim ne dupla se pravilo ako su to bete u rezmaku od 48 sati trebala bi se duplati. Znaci ako je bila 211 iduca je trebala biti preko 450… Mozda neka curka zna vise pa ce ti se javiti.
    Drzim fige da sve bude uredu. 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • sara1010

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala vam na odgovoru… No bez obzira na sve oni i dalje nista neznaju…I stalno govore beta raste trudnoca je negdi, i svaki dan po inekciju metotreksata i drugi dan folnu kiselinu..A ja nemam nikakve simptome nicega… neznam ni sama..
    Alii hvala puno na odgovoruu ❤

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Trudnoca se negdje ugnjezdila to je jasno ko dan. I sad pokusavaju istjerati tabletama…Kao sto @simba rece, nesto nisu odradili kako treba, ili se negdje sakrilo van jajovoda i materice..problem je sto je to jos jako malo, pa ga ne moze UZV uhvatiti, a pustiti da raste je rizicno…dobro je sto je na vrijeme sve uoceno, i u bolnici si tako da ne brini, bice ok a da mi je zao sto te pate, jeste…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • EvaEva

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Draga, to ti je vanmaternička trudnoća. Samo, ona je u 95% slučajeva smještena u jajovodu, a tvoja se vjerojatno nalazi na nekom drugom mjestu i nisu je pronašli. Ne brini, imaš jaaaako velike šanse da kod ovakve bete sve bude riješeno metotreksatom, po nekim studijama i iznad 90%.
    Ja sam imala dvije vanmaterničke, doduše obe u jajovodu i obadvije su riješene metotreksatom. Sretno da što prije beta počne padati, može to potrajati…

    👰34,
    🤵37,
    2 x vanmaternička,
    3/2022 - 1. IVF, ET 2 blastociste-biokemijska, 3 blastociste smrznute
    FET prirodni 13.7. 2 blastociste 👉 beta 25.7. 🤞🤞🤞 8.dpt - plus ko kuća 😂, 12. dpt beta 508👌, 15. dpt beta 2457
    8.8. UZV ❤️ i manji hematom
    Termin 2.4. I gestacijski dijabetes…

  • sara1010

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage moje, samo se javljam nakon ovog svega..Hvala sto ste bile uz mene… Nakon kiretaze 07.06, nakon laparoskopije 09.06, i nakon 12 dana u bolnici primajuci metotreksat i folnu, uz svakodnevnu torturu lijecnika (njih 8 sto me pregledavalo) svaki dan, od svakog ljecnika dobila sam drugacije informacije na moje pitanje “Sto se na kraju dogada?” …Njihovi odgovori bili su “neznam, vidit cemo, na UZV nema nista, vidi se mala kuglica ali neznam dali je to to”.. Na zadnjem nalazu kad sam izlazila iz bolnice, nakon svega toga pise “Nemoze se sa sigurnoscu reci da je tubarna trudnoca, moguce da je cista.” 

    Užas, ja se nadam da nitko nece doci u ruke ovakvih lijecnika, i molim se za sve vas zene koje se borite sa komplikacijama u trudnoci..hvala na podrsci jos jednom ❤❤

  • anny35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    sara1010

    Drage moje, samo se javljam nakon ovog svega..Hvala sto ste bile uz mene… Nakon kiretaze 07.06, nakon laparoskopije 09.06, i nakon 12 dana u bolnici primajuci metotreksat i folnu, uz svakodnevnu torturu lijecnika (njih 8 sto me pregledavalo) svaki dan, od svakog ljecnika dobila sam drugacije informacije na moje pitanje “Sto se na kraju dogada?” …Njihovi odgovori bili su “neznam, vidit cemo, na UZV nema nista, vidi se mala kuglica ali neznam dali je to to”.. Na zadnjem nalazu kad sam izlazila iz bolnice, nakon svega toga pise “Nemoze se sa sigurnoscu reci da je tubarna trudnoca, moguce da je cista.”

    Užas, ja se nadam da nitko nece doci u ruke ovakvih lijecnika, i molim se za sve vas zene koje se borite sa komplikacijama u trudnoci..hvala na podrsci jos jednom ❤❤


    Oprosti sto upadam, al ovo kao da sam ja pisala. Sto je na kraju bilo? Jel pala beta? 

    👼👼

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.