Bebina kilaža tijekom trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Melita23

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame i one koje ce te to ubrzo postati.Nadam se da ste sve dobro i da uzivate u trudnoći.Nas dvije brojimo jos 12 dana do termina.Inace mi uopce ne govore za kilazu moje bebe,dok sama nisam pitala doktora koji mi je rekao da mi se beba bas i ne razvija kako treba da je premrsava.Bila sam jako nemirna i otisla sam po drugo misljenje kod doktorice koja je inace jako strucna.Tada sam bila 32+5 i beba je bila teska 2500gr.Prosli tjedan kad sam bila na kontroli nisu mi nista rekli osim da je sve ok.Danas sam 38+2

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Melita23

    Pozdrav drage mame i one koje ce te to ubrzo postati.Nadam se da ste sve dobro i da uzivate u trudnoći.Nas dvije brojimo jos 12 dana do termina.Inace mi uopce ne govore za kilazu moje bebe,dok sama nisam pitala doktora koji mi je rekao da mi se beba bas i ne razvija kako treba da je premrsava.Bila sam jako nemirna i otisla sam po drugo misljenje kod doktorice koja je inace jako strucna.Tada sam bila 32+5 i beba je bila teska 2500gr.Prosli tjedan kad sam bila na kontroli nisu mi nista rekli osim da je sve ok.Danas sam 38+2


    Da nešto nije ok rekli bi i sad,teško je da naprave dobru procjenu kod težine bebice u buši ,odstupanja znaju biti baš veelika,meni dan prije poroda rekli 3800g, rodila dečka od 4550g tak da…probajte ne brinuti previše oko toga iako znam da je lakše reći nego djelovati,i sama sam se plašila svega,od mjera bebe do hrpe ostalih stvari..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.