Bebina kilaža tijekom trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mimmyx

    mimmyx

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Drage mame, otvorila bi ovu temu jer me zanima koliko su bebice bile teške po  mjesecima u trudnoći i koliko ste kila vi dobivale… Mene jako brine što sam u 6. mjesecu trudnoće (termin:7.9.) , a beba ima samo 600 grama. Ja sam dobila 6 kg do sada, a dali je normalno da je bebica tako mala?

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu
    23+5 po ZM 500g, dobila 6kg; 28+1 po ZM 860g, dobila 8kg..uz to da je od samog početka trudnoća po UZV tjedan dana manje nego po ZM..nakon kontrole s 28 tj su me hospitalizirali da isključe zastoj u rastu, pokazalo se da beba normalno raste,samo je genetski manja 😊
    Evo jedne tablice s prosječnim težinama bebe po tjednima pa si možeš pogledati

    [lilypie.com]

  • Avatar gagi2

    gagi2

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Moj je sa 31 tj imao 1800 

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Moj prosli petak na 29+3 imao 1442,pise u nalazu 5 dana veca beba nego po zm, iako su mi na početku govorili da je bila kasna ovulacija i racunao mi je doktor termin 4 dana ispred od onoga po zm, tako da sad ne znam kako se gleda. Mimmyx tebi je dr rekla da je termin krajem 9 mj? Mozda je ona bila u pravu pa tezina odgovara. A i meni su rekli da je to sve individualno, tako da nemoj brinut bit ce sve ok🤗

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Meni je gin objasnio da se točno trajanje trudnoće određuje po uzv do nekih 12 tt jer se dotad sve bebice razvijaju jednako..nakon toga vise nemaju sve isti tempo razvoja pa se javljaju razlike u duljini i težini bebe, tako da se po tim podacima vise ne može utvrđivati trajanje trudnoće nego se samo gleda da li je razvoj bebe unutar prosjeka ili ne 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Pharma to sam i ja cula i ima mi smisla 😀 al vidim da dosta njih si racuna termin po uzv u kasnijim tjednima pa ne znam sto bi bilo ispravno! Znaci produzila si mi termin za 4 dana, ajoj😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar gagi2

    gagi2

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    Ja se nešto nisam zamarala sa tim.na početku trudnoće je bilo par dana manje,pa par dana veće.sa 10+5 je odgovaralo 11 tj.na anomaly scanu mi žena odredila termin 24.7 što je meni bilo malo nelogično ali nisam ništa ni pitala ja sam sebi odredila po svojoj procjeni s obzirom da imam redovite m.onda mi je šef radaone bio na uzv u 31 tj i rekao 11.7 a sada na uzv 15.7.
    Tako sam računala da ću roditi 
    Tako nekako,sad ćemo vidjeti

  • Milena0301

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja beba sa 36 plus 5 imala 3000grama. To je bilo 8.6.

  • Avatar PhotoArtGirl

    PhotoArtGirl

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ja sam 32+1 tt. Prije 5 dana sam išla na kontrolu, beban je bio težak 1800g

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    23tj 790g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.