Bebe na laboratorijskim pretragama (vađenje krvi, urina,...)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ajoooj bubamare super ideja 
    Obavit ćemo to nadam se odma ujutro (uspijemo li ulovit urin bez problema ) pa javimo odma i naše iskustvo 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Obavljeno! 
    Imali smo malih problema s urinom, ali kad se probudia stavila sam mu novu vrećicu i dala vode da se napije, odma je napunija. Krv mu je vadila iz vene na šaci, moj junak nije ni trepnija! Mirno je leža dok je teta punila epruvetice. 5ipo sati nam je prošlo od zadnjeg hranjenja do vađenja krvi, al nas niko to nije ni pita.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bljubica


    Obavljeno! 
    Imali smo malih problema s urinom, ali kad se probudia stavila sam mu novu vrećicu i dala vode da se napije, odma je napunija. Krv mu je vadila iz vene na šaci, moj junak nije ni trepnija! Mirno je leža dok je teta punila epruvetice. 5ipo sati nam je prošlo od zadnjeg hranjenja do vađenja krvi, al nas niko to nije ni pita.

    eto i to ste obavili! bravo za hrabricu! a za urin to ti je normalna stvar, curama je kaos za stavljati.
    kad je operacija?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Bljubica


    Obavljeno! 
    Imali smo malih problema s urinom, ali kad se probudia stavila sam mu novu vrećicu i dala vode da se napije, odma je napunija. Krv mu je vadila iz vene na šaci, moj junak nije ni trepnija! Mirno je leža dok je teta punila epruvetice. 5ipo sati nam je prošlo od zadnjeg hranjenja do vađenja krvi, al nas niko to nije ni pita.

    A bravo! 

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    U četvrtak ujutro



    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bljubica


    U četvrtak ujutro

    SRETNO!

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    renata6


    Bljubica


    U četvrtak ujutro
    SRETNO!

    Hvala 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Sretno Duji i da mama ne brine puno!!!!!!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.