Baka i djed više vole jednog unuka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Moj muz ima razvedenu sestrukoja iz prvog braka ima troje tinejdzera,a iz jedne usputne avanture curicu od godinu dana. Ta zena nikad nigdje nije radila,pokusavala je vec 5 zanimanja zavrsiti…bez uspjeha. Roditelji je uzdrzavaju, a maloj kupuju sve najbolje. Uskacu sa cuvanjem u svako doba iako je mama nezaposlena.
    Nama je deckic od 2 mjeseca prvo dijete. Tek 2 tjedna pred porod su nam dali do znanja da na njih ni u cemu ne racunamo. Kad se deckic rodio,muzeva mama mi je dosla u bolnicu s kompleticem iz KIKa od oko 80kuna i to je jedini poklon od njih. Napominjem da nismo materijalisti vec nas smeta da se za naseg sina po 2-3 tjedna ne pita. Iako ne zive daleko od nas,vidjeli su ga svega 3 puta. Ona sestra s pocetka price je dosla u babinje praznih ruku. Prije toga nam je uvalila iznosenu izbljedilu robicu svoje djece. Nudila nam je to dulje i cak dosadivala da uzmemo iako jos nismo uselili u novi stan. Nakraju smo uzeli. Naknadno je preko majke trazila da joj barem damo 400 kuna za sve ako ne mozemo vise!!!!! Tako je pokupila lovu ond kad je dosla praznih ruku u babinje. moj muz je sve to napravio meni iza leda jer zna da bih je ja izbacila bez love skupa s prnjama naglavacke.
    Nismo materijalisti,nasem sinu nista ne fali, ali ovo ne razumijemo.
    Moja pretpostavka da je ta sestra okrenula roditelje protiv nas iz ciste ljubomore i zavisti.
    Mi smo oboje zaposleni sa solidnim primanjima. Ona sa svojih 38 godina i 4 djece jos uvijek na grbaci roditelja i jo bez partnera. Mora da je u strahu da bi nas sin ugrozio nju i njenu djecu jer oni samo cekaju svaku kintu od bake i dede…

  • anamia

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moja je prije par godina došla kod nas i rekla našoj kćeri nisam ti ništa donjela jer nemam novaca  i nakon toga tražila mog muža da je odveze u dućan da svom unučiću kupi ljuljačku. Maloj je skoro srce puklo od tuge i onda se stara čudi kad ju djeca izbjegavaju. Čak se ni moj suprug više ne trudi oko njih.

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Neka bi mama samo odmahnula rukom i rekla si; ma bas me briga! Ja se zbog sveg ovog nerviram jer sam kao dijete slicno iskustvo imala. Ja sam bila unuka po sinu. Unuke po kceri je obozavala i jasno mi pokazivala da sam manje vrijedna od onih drugih. Pred ostalom rodbinom je glumatala da me voli i potpuno se drugacije ponasala. Kad bi s nama ostala sama,mene i brata bi omalovazavala. Brat je jos bio premali da shvati, a ni ja nisam shvacala zasto baka tako naglo mijenja “raspolozenja”
    to je bilo prije 35 godina i jako se dobro sjecam zato cu pokusati postedjeti svog sina. Mislim da je najbolje izbjegavati kontakt. Ja sam muzu zabranila da sestra s malom dolazi.

  • IvanaLu

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nazalost takve stvari postoje…moja baka ( mamina mama), je na sestrinoj svadbi kad su je upitali koga vise voli, mene ili sestru, pred svima ponosno rekla sestrino ime…i iako sam ja cijelo djetinjstvo  znala da vise voli moju sestru jer je to bilo vidljivo iz aviona, bilo mi je jako tesko to cuti, a kad sam se ja udavala je rekla da radim sramotu obitelji jer se udajem kasnije od svoje sestre koja je mladja od mene…a najgore od svega je to sto se povijest ponavlja jer moja mama radi istu stvar sa mojim djetetom. Ja imam curicu od 2,5 godine a sestra sina od 11 godina i moja mama što se tiče igračaka i slatkiša svakom kupi jednako, ali se ne ponaša jednako…jer pred svima kad ugleda mog necaka veli da je to njezina najveća ljubav na ovom svijetu, a meni se srce kida jer moje dijete uopće ne primjećuje

  • anamia

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Starija kćer je nedugo imala prvu pričest, imamo i bebu od 6 mjeseci. Svekar i svekrva su došli prije šogora, šogorice i njihovog sina. Kad su se oni pojavili svekrva je bebu koju je držala doslovno bacila prvoj osobi koja je naišla i rekla sad moram ići k njemu ( svom najdražem unuku koji živi s njima ). Svi ostali gosti su ostali u šoku. Na svakom susretu samo govori: dajte ga pogledajte kako radi ovo, ono…
    A moja djeca ne postoje.

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    larimara


    Moj muz ima razvedenu sestrukoja iz prvog braka ima troje tinejdzera,a iz jedne usputne avanture curicu od godinu dana. Ta zena nikad nigdje nije radila,pokusavala je vec 5 zanimanja zavrsiti…bez uspjeha. Roditelji je uzdrzavaju, a maloj kupuju sve najbolje. Uskacu sa cuvanjem u svako doba iako je mama nezaposlena.
    Nama je deckic od 2 mjeseca prvo dijete. Tek 2 tjedna pred porod su nam dali do znanja da na njih ni u cemu ne racunamo. Kad se deckic rodio,muzeva mama mi je dosla u bolnicu s kompleticem iz KIKa od oko 80kuna i to je jedini poklon od njih. Napominjem da nismo materijalisti vec nas smeta da se za naseg sina po 2-3 tjedna ne pita. Iako ne zive daleko od nas,vidjeli su ga svega 3 puta. Ona sestra s pocetka price je dosla u babinje praznih ruku. Prije toga nam je uvalila iznosenu izbljedilu robicu svoje djece. Nudila nam je to dulje i cak dosadivala da uzmemo iako jos nismo uselili u novi stan. Nakraju smo uzeli. Naknadno je preko majke trazila da joj barem damo 400 kuna za sve ako ne mozemo vise!!!!! Tako je pokupila lovu ond kad je dosla praznih ruku u babinje. moj muz je sve to napravio meni iza leda jer zna da bih je ja izbacila bez love skupa s prnjama naglavacke.
    Nismo materijalisti,nasem sinu nista ne fali, ali ovo ne razumijemo.
    Moja pretpostavka da je ta sestra okrenula roditelje protiv nas iz ciste ljubomore i zavisti.
    Mi smo oboje zaposleni sa solidnim primanjima. Ona sa svojih 38 godina i 4 djece jos uvijek na grbaci roditelja i jo bez partnera. Mora da je u strahu da bi nas sin ugrozio nju i njenu djecu jer oni samo cekaju svaku kintu od bake i dede…

    Ne znam zasto ali roditelji nekako vise necu reci vole ali vise preferiraju problematicnu djecu. Moja mama ima brata i sestru. Brat alkoholicar, doma 6 djece a sedmo sastrane sa nekom zenskom. Da nema moje mame nebi nikad nigdje radio, imao kucu ni nista. Moja mama i tetka baki pomazu a ovaj odmaze a zajedno zive u istoj kuci i njegova djeca joj ni u ducan ne zele otici al kad baka napravi palacinke il pitu svi zderu kod nje. A baka stalno pita gdje je ujko i pokriva ga kad se napije i radi sranja i opravdava ga.

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    bellaru


    larimara


    Moj muz ima razvedenu sestrukoja iz prvog braka ima troje tinejdzera,a iz jedne usputne avanture curicu od godinu dana. Ta zena nikad nigdje nije radila,pokusavala je vec 5 zanimanja zavrsiti…bez uspjeha. Roditelji je uzdrzavaju, a maloj kupuju sve najbolje. Uskacu sa cuvanjem u svako doba iako je mama nezaposlena.
    Nama je deckic od 2 mjeseca prvo dijete. Tek 2 tjedna pred porod su nam dali do znanja da na njih ni u cemu ne racunamo. Kad se deckic rodio,muzeva mama mi je dosla u bolnicu s kompleticem iz KIKa od oko 80kuna i to je jedini poklon od njih. Napominjem da nismo materijalisti vec nas smeta da se za naseg sina po 2-3 tjedna ne pita. Iako ne zive daleko od nas,vidjeli su ga svega 3 puta. Ona sestra s pocetka price je dosla u babinje praznih ruku. Prije toga nam je uvalila iznosenu izbljedilu robicu svoje djece. Nudila nam je to dulje i cak dosadivala da uzmemo iako jos nismo uselili u novi stan. Nakraju smo uzeli. Naknadno je preko majke trazila da joj barem damo 400 kuna za sve ako ne mozemo vise!!!!! Tako je pokupila lovu ond kad je dosla praznih ruku u babinje. moj muz je sve to napravio meni iza leda jer zna da bih je ja izbacila bez love skupa s prnjama naglavacke.
    Nismo materijalisti,nasem sinu nista ne fali, ali ovo ne razumijemo.
    Moja pretpostavka da je ta sestra okrenula roditelje protiv nas iz ciste ljubomore i zavisti.
    Mi smo oboje zaposleni sa solidnim primanjima. Ona sa svojih 38 godina i 4 djece jos uvijek na grbaci roditelja i jo bez partnera. Mora da je u strahu da bi nas sin ugrozio nju i njenu djecu jer oni samo cekaju svaku kintu od bake i dede…
    Ne znam zasto ali roditelji nekako vise necu reci vole ali vise preferiraju problematicnu djecu. Moja mama ima brata i sestru. Brat alkoholicar, doma 6 djece a sedmo sastrane sa nekom zenskom. Da nema moje mame nebi nikad nigdje radio, imao kucu ni nista. Moja mama i tetka baki pomazu a ovaj odmaze a zajedno zive u istoj kuci i njegova djeca joj ni u ducan ne zele otici al kad baka napravi palacinke il pitu svi zderu kod nje. A baka stalno pita gdje je ujko i pokriva ga kad se napije i radi sranja i opravdava ga.

    Ima nesto u tome da roditelji preferiraju onog problematicnijeg. Takvi “problematicni” se fino naviknu da im stalno netko pomaze i uzimaju sto god im se da zdravo za gotovo.
    U slucaju sestre mog muza,njoj je i u interesu biti “slaba” jer tako ne treba zasukati rukave i raditi. lakse je kukati i cekati da padne s neba.
    Rado bih pomogla bolesnom ili nekom koji se nezasluzeno nasao u problemu,ali kod ove zene je u pitanju ljenost. Cast svaka djecici,ali koliko munjen moras bit i pored troje nabaciti si jos jedno od tipa iz usputne avanture. Ponekad pomislim da joj je to bilo i ciljano. Barem sad ima izgovor da ne moze raditi,a vec je i u novoj “vezi” s tipom koji se jos nije ni stigao razvesti…

  • Avatar lady_bug

    lady_bug

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Meni je doslo zao necakinja mog muza… njegova sestra ima tri dobre i pametne curice i sve je bilo ok dok se nije saznalo da cu ja roditi sina. Svi se motali oko malise,od rodenja a curicama su cak i rekli da ce ih baba i deda sad manje voljeti jer su dobili unuka.
    Srednja curica je cak i mene pitala dali je to istina…nisam znala sta da joj tocno kazem….

    A i sama znam kako je to kada djed i baka vise paznje obracaju drugoj unucadi tj. nisu postavili neke granice jednakosti :/


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.