Azoospermija - iskustva!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cvjetić24

    Cvjetić24

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ko se susreo sa ovim, dal je bilo pozitivnih stvari na kraju, pišite da vidimo :)

  • bassve

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, mom suprugu su upravo stigli nalazi sa TESE operacije. Nisu pronasli niti jedan spermij a receno nam je da vise nema sanse za prirodnu trudnocu a da druga operacija nije moguca.

    Rekli su nam da je sve u redu sto se tice nalaza, radio je i test da se vidi je li genetski, takoder nije urodeno, ali nam ne mogu dati objasnjenje zasto spermija nema. Sve same nule. 

    (Prije dvije godine su pronadeni samo nepokretni ili mrtvi spermiji, znaci da ih je uspio “proizvesti”, samo ne znam jesu li vec bili nepokretni ili su poslije odumrli)

    Jucer smo se jako isplakali i danas je tesko ali mislim da nije gotovo.

    Ako doktori nemaju odgovor zasto spermija nema, ne znaci da ih mi ne mozemo pronaci ako je sa nalazima sve u redu.

    Treba pokrenuti Spermatogenezu iliti proizvodnju spermija.

    Istrazivala sam i citala razna iskustva. Nisam strucnjak, ali sam pronasla da treba isprobati 

    Maticnu mlijec, Astaxantin, Arginin, Azijski Ginseng, Pyncnogenol i Tribestan koji pomazu kod stvaranja spermija.

    Najvise sam o tim proizvodima citala pozitivna iskustva.

    Takoder prepelicja jaja, travar Mijo iz Splita da ima odlicne cajeve.

    Proguglajte i sami ove nazive, ili da podijelimo iskustva i pomognemo jedni drugima.

    Ja sam vec narucila nekoliko proizvoda i krecemo ponovno u borbu,

     smatram isto tako da nam je Bog dao sve sto trebamo u biljkama samo trebamo pronaci pravo sto kome odgovara.

    Molim sve koji imaju bilo kakva iskustva  sa azospermijom da podijele. Hvala 

  • bassve

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Evo samo da dignem temu, za sve one koji se bore protiv azoospermije. Bilo bi lijepo da podiejlimo iskustva i kako je kod koga sto djelovalo od preparata.

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Vidim da nema komentara o preparatima pa mozda se sto pokrene. Mm astenozospermija, profertil jedna tableta mu je poboljsala volumen, ukupni broj pokretnih i morfologiju. S tim da je ista dijagnoza i dalje, ali bolja nego prvi put. 
    Sad pije 2 tablete profertila i astaksantin pa budemo vidjelo kroz mjesec dva novi nalaz spermiograma 

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Jel tko zna kako doći do gospodina Mije iz Splita? Mi se borimo sa oligoasthenozoospermiom. 

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • R3mba

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Postovanje ,nazalost i meni je dijagnosticirana azospermij.Do sada sam radio 3 spermograma i na samo jednom je nadjeno par mrtvih nepokrenih spermija, ostala dva su bili cista nula.. 
    Radio sam i nalaze hormona i doktor je reko da se iz nalaza vidi da se ipak desava proizvodnja te je tu predlagao mogucnost biopsije al me opet poslo na jos jedan spermogram (to je taj treci) koji opet nije nasao spermije.. 
    Posto je meni i supruzi to sve jako sporo kako se odvija (sljedeci pregled kod urologa mi je tek .6.6 ) bili smo na Odijelu za humanu reprodukciju i doktorica nam je rekla da je u biti jedina opcija biopsija,al da su tu rezultati jako slabi?

    E da napomenem da pijem maticnu mljec, i jedem orasaste plodove,plus macin caj svakodnevno.. 

    Kakvi su vasa iskustva s oplodnjom putem biopsije? 
    Doc. nam je rekla daje uspjesnost manja od 30%?? 

  • Doris05

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, meni je mužu ista situacija bila, urolog nije nista pomogao..,išli smo na biopsiju i našli smo nešto malaca..par epruvetica..tako da smo sad u postupku oplodnje..ne gubi nadu

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.