Azoospermija (muška neplodnost)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • imanade

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    upravo sam zavrsio MIcro tese koj DR Tureka u San Franciscu - ne idite nigdje drugo. ima novu metodu koja smanjuje rez sa 6 cm na 0.5 - 1cm. drasticno smanjuje rizik od gubitka testosterona. prvo se napravi mapa pa onda Micro tesa. oporavio sam se nakon jednog dana (ides kuci sam poslije procedure a bolucka jos 3 dana). Turek clinic na netu je lako naci. tolko sam covjeku zahvalan da osjecam potrebu reci svima. evo - nadam se i vama , poznat nam je osjecaj kada bi napravio bilo sto da postanes roditelj. vrhunski strucnjak, vrhunska klinika, sve sta vidis na sajtu je istina. garantiram da ovo sto sam napisao je moje osobno iskustvo. nasao mi je spermije koje nitko nije mogao i sada imamo oplodjene embrije i smrznut visak sperme(!!)
    sretno.

  • imanade

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    idite kod Dr Tureka u ameriku ako imate mogucnosti. vidim iz posta da ste duboko pogodjeni. i ja sam bio. sretan brak, bar 15 raznih doktora i nula spermija. sada imamo oplodjene embrije i smrznut visak sperme (!!) .
    45 godina, visok FSH, zausnjaci sve mi se desilo. covjek je rutinski nasao spermu. vrhunski, vrhunski strucnjak.
    garantiram da je ovo istina - toliko sam mu zahvalan da zelim svima reci. nadam se da sam pomogao i garantiram da je ovo sve istina. sretno.

    DR turek clinic san Francisco (znam da je daleko, ali meni se isplatilo!)

  • Sonja84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ima nade kazi mi molim te odakle ste vi? Koja je cena te operacije u San Francisku i da li si pre ovoga imao neke druge intervencije?

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Dali mi netko može reći moj suprug ima azospermiju i dal se po tom dijagnozom može imati djecu već smo bili na jednoj ivf i nije uspjela sad će mo ponovo ić unaprijed hvala

    Azospermia

  • rocky

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lijeo pozrav svima,samo bi uputila podrsku svima koji se bore sa azoospermijom i dala nadu da je sve moguce! Nakon ne toliko uspjesne biopsije testisa gdje su nalazi pokazali da ih nema bas iz prvog pokusaja icsi metodom gdje su u prvom tkivu nasli par spermija, oplodila se jedna jajna stanica i taj zametak je bio dobitna! Nasa kcerkica se rodila 30.09.2019. Tako da nade ima, nije lako al eto postoji mogucnost.

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Hvala ti na informaci. Sad idem u drugi pokušaj valda će mi ovaj put uspjeti.mom je mužu azospermija dijagnoza i to je operiro na rebru prošle godine biopsiju testisa i ima obilno spremija.doktor je zadovoljan a kod mene je sve uredu valda će dragi bog dati nam ovaj put da uspije svima vama želim svu sreću kao i sebi ❤❤☺😗pozdrav

    Azospermia

  • Pinjo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!

    Osobe s lošim spermiogramom i nalazom spolnih hormona mogu mi se javiti, jer imam korisno osobno iskustvo. Onima s utvrđenom nulom spermija, nažalost, ne mogu pomoći.

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Pinjo možeš mi reći svoje iskustvo hvala. Moj muž ima azospermiu

    Azospermia

  • doraigreta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz svima!
    Evo da podijelim osobno iskustvo s Azoospermijom.
    2011.lijecenje NHL kemoterapijom
    2014.dijagnosticirana azoospermija(0) kao posljedica kemoterapije.
    Prije terapije nista nije zamrznuto(hitnost i    “traljavost ”mene i doktora)
    2015.urađen TESE(KBC Zagreb)
    Dr.Dinko Hauptmann (Androlog)
    Nađeno nesto spermija (skroz jadno)
    Ali Dr.Ježek(Najveci optimista) dao je “zeleno svj”
    za postupak (IVF)
    Daljnje lijecenje I sam postupak u Petrovoj(humana)
    Dr.Marina Goldštajn Šprem

    Srecom iz prve je uspjela trudnoca sa skroz ogranicenim brojem spermija! Uz Bozju i pomoc cijelog tima doktora…KBC-a Zagreb 
    Rodila se živa i zdrava curica…
    Nakon 2.5god. Dobili smo prirodnim putem jos jednu curicu!
    Tako da imajte nade i volje -nema predaje!
    Lp.

  • Ana26

    Broj poruka: 773

    Prijavi adminu

    doraigreta

    Pozz svima!
    Evo da podijelim osobno iskustvo s Azoospermijom.
    2011.lijecenje NHL kemoterapijom
    2014.dijagnosticirana azoospermija(0) kao posljedica kemoterapije.
    Prije terapije nista nije zamrznuto(hitnost i  “traljavost ”mene i doktora)
    2015.urađen TESE(KBC Zagreb)
    Dr.Dinko Hauptmann (Androlog)
    Nađeno nesto spermija (skroz jadno)
    Ali Dr.Ježek(Najveci optimista) dao je “zeleno svj”
    za postupak (IVF)
    Daljnje lijecenje I sam postupak u Petrovoj(humana)
    Dr.Marina Goldštajn Šprem

    Srecom iz prve je uspjela trudnoca sa skroz ogranicenim brojem spermija! Uz Bozju i pomoc cijelog tima doktora…KBC-a Zagreb
    Rodila se živa i zdrava curica…
    Nakon 2.5god. Dobili smo prirodnim putem jos jednu curicu!
    Tako da imajte nade i volje -nema predaje!
    Lp.


    Ajme,baš mi je drago zbog vas. Tužna priča sa sretnim završetkom.Uvijek ima nade i nema odustajanja.
    Jeste ponavljali spermiogram nakon prirodne trudnoće?
    Moj muž je prebolio H. limfom i ovakve priče nam daju nadu. 

    👱‍♀️ 31 Hashimoto, hipotireoza, AMH 35.5
    👨‍💼 31 OAT
    4/2020 prirodna trudnoća, missed ab. u 8 tj. ❌
    02/2021- VV, (5 j.s.,5 blastocista)
    3/21 ET 1 blastice - ❌
    4/21 FET 🐧🐧 blastice, u 12.tj spontani 💔 ❌
    1/22 ET 2 dvodnevna-❌
    10/22 ET 2 blastice ❌ 4🐧
    12/22 FET 6+3 imamo ❤️
    9/2023 BABY BOY 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.